Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Lukrécia
Vendég

/ #5096

2011-11-09 07:14

Szerénke, jó reggelt!
Hát én elolvastam, ami tegnap este óta termelődött itt a farumon, nem lettem tőle vidám. Ez az emberszabású olyan szinten szemét, hogy ezzel én nem tudok mit kezdeni. Ennek mondhatod szépen, mondhatod csúnyán, ez csak fújja ordenáré módon a magáét, ahogy a narancsszemináriumon a kútfejébe öntötték. Ezzel teljesen értelmetlen báemiféle kontaktus, ez csak egy irányt ismer, a büdöskomcsizást.  Méltatlan hozzám, hogy leszálljak a szintjére, úgyhogy én a magam részéről ebből a fórumból végérvényesen kiszállok. Van nekem éppen elég ember, akikkel meg kell küzdenem, igaz, azokkal lehet, mert értelmes emberek. Én javaslom Neked, hogy Te is fejezd be vele az adok-kapok-ot, mert csak magadat húzod fel vele, annak pedig semmi értelme. Egy darabig még írogatni fog, aztán ha látja, hogy süket fülekre talál, kkor abbahagyja. Tipikus FITYISZ-es magatartás, hogy bármilyen, a legnemtelenebb eszközzel is, de lesöprikk a másikat, aztán melldöngetve mondják, hogy győztek. Büdösgörény nem győzött, csak a másik félreállt, mert nem bírja látni, mikor egy elmeháborodott kiveri a kis kukiját és a gyönyörtől hörög egyet. A napi politikát figyelve rendszeresen meg kell állapítanom, hogy ez az egész FITYISZ-bagázs úgy, ahogy van, jellemhibás emberek gyűjtőpártja. Ennyi rongy ember a földön nincs, mint náluk és ebből egyet itt a fórumon kifogtunk. Ez itt ordít, az én fülem pedig nagyon érzékeny.

Ezennel én be is zárom soraimat, majd találkozunk máskor, máshol, ég Veled.