Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#5051 Re: Re: T. Kiscicák !

2011-11-08 12:34

#5047: Lukrécia - Re: T. Kiscicák ! Nekem Mesterházi nagyon nagy csalódás.

Hát alaposan keresztbe tett az Őszödi Böszme kis csapatának, az biztos. :D  Most jöhet szépen a visszavágás Büdösgyurkánytól.


Vendég

#5052 Re: T. Kiscicák !

2011-11-08 12:42

#5046: egy nyitott szemmel járó - T. Kiscicák ! Bízom Gyurcsányban, ő nagyformátumú politikus,

Tényleg nagyformátumú... Például nélküle nem jöhetett volna létre a Fidesz 2/3-os többsége.  Én is bízom benne... vagyis, hogy az új pártjával sikerül végképp szétvernie az egész úgynevezett baloldal maradékát.  Ebben 2010 óta is nagyon jó munkát végzett, ehhez legalább tényleg van tehetsége.

ORBÁN ÉS KISZ TITKÁR TSAI GAZDAG. ORSZÁGOT KERESNEK

#5053 Re: orbán viktor csapdája, hogy imádja a gazdagokat....

2011-11-08 13:17

zorbán hektor egy levitézlett nagypofájú és gazdaságpolitikailag matolcsyval egyetemlegesen egy, vagy két nulla... ...mivel nagypofájú, az össze-visszafröcskölt mocskát bevették a zemberek, de a magyar népet nem lehet hosszútávon megvezetni, már rövid időn belül visszaáll a rend... MINDENKIT A MEGFELELŐ HELYRE, ZORBÁNT A POFFFÁTLAN LÁZÁRRAL EGYÜTT A SÜLLYESZTŐBE, MINDÖRÖKKÉ! ... orbán viktor a gazdagok embere, keressen magának egy stílszerű országot, ahol továbbra is KISZ titkár lehet...


Vendég

#5054 Re: T. Kiscicák !

2011-11-08 13:33

#5046: egy nyitott szemmel járó - T. Kiscicák ! 

 Látod, nyitott szemmel járó Barátom, hogy az ellenség itt ólálkodik a fórumon? Van egy különösen aljadék kétlábú, akinek az összes öröme a büdöskomcsizás, nem érti meg, hogy nincs itt keresnivalója. Na, ezektől fogunk megszabadulni, remélem, minél előbb. Azt írja, hogy ha a különbséget zongorázni tudná, hogy  idézem, "ha a különbséget zongorázni tudná, mennyire utálja a büdöskomcsi férgeket, Liszt Ferenc elbújhatna mögötte". Hát én azt mondom, hogy még a kutyám is jobb nála, tehát még a kutyám mögött sem bújhatna el. No, de mindegy, az ember megnézi, kit választ vitapartnernek. Látod, nyitott szemmel járó Barátom, ezt a levelet Neked írom és nem fog beletelni 10 perc, magáénak érzi és válaszol rá. Hogy nem kérdezte senki, az teljesen mellékes. Na, én ezt az állatfajtát útálom. Nem kicsit, nagyon.


Vendég

#5055 Re: Re: T. Kiscicák !

2011-11-08 13:56

#5054: - Re: T. Kiscicák !

Valóban ellenségetek vagytok, büdöskomcsi férgek.  Megszabadulni viszont mi fogunk tőletek, büdöskomcsi csürhe. :)

23 perc telt el, nem 10.

SZERÉNKE

#5056 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 14:26

#5054: - Re: T. Kiscicák !

NÉZD, HA Ő NEM ÉRZI KELLEMETLENNEK A BÜDÖS SZAGUNKAT,  AKKOR NYÍLVÁN  NEM IS AZ.  ATTÓL MI MÉG MARHA KELLEMETLENNEK ÉREZZÜK AZ Ő BÜDÖSLÁBÚ-ROHADTNARANCSOS-GÖRÉNY SZAGÁT,   MÁR CSAK 1 LITER GIVECHYVEL KÖRBE PARFÜMÖZÖTT SZOBÁBAN TUDOK MEGLENNI, AMINT GÉPKÖZELBE KERÜL.    EZ LEHET,  HOGY BELÉNK ZUHANT,  MINT LÓ A GÖDÖRBE,  ÉS SZERELEM DÚL VÉRNARANCSOS SZÍVÉBEN.  AZÉRT KEKECKEDIK VELÜNK,  MERT EZ IS A PERVERZITÁSÁNAK EGY RÉSZE.

Lukrécia

#5057 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 14:37

#5056: SZERÉNKE - Re: LUKRÉCIÁNAK ! 

 Látod, Szerénke, 13 perccel túlpercelt és ez mennyei örömöt okozott neki. Éppen most mossák fel, mert a saját g...tócsájában fetreng. Erről nem is írok többet, mert saját magam előtt szégyenlem akkor magam, pedig nincs miért. Vannak görények, akik ezt váltják ki az emberből. Itt bezárom. Én délelőtt élveztem ezt a napsugaras, csodás időt. Ilyenkor arra gondolok, hogy az unokáimnak is milyen jó, még a héten sokat lehetnek a szabadban.


Vendég

#5058 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 14:59

#5056: SZERÉNKE - Re: LUKRÉCIÁNAK !

Már elmagyaráztam párszor, hogy nem  "büdös komcsik" vagytok (persze lehet, hogy büdösek is vagytok, de az Internet egyelőre nem közvetít szagokat, ezért ezt tényleg nem tudhatom), hanem "büdöskomcsik"...

Lukrécia

#5059

2011-11-08 16:38

Szerénke, hogy vagy, nagyon hallgatsz. Én pár órára kiléptem, mert büdös volt a készülék, majdnem leégett, megint belepiszkítottak.
SZERÉNKE

#5060 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 16:40

#5058: - Re: Re: BÜDÖSNARANCSOS !

AKKOR ÉN HOGY ÉRZEM A TE BÜDÖSLÁBÚ-ROHADTNARANCSOS-GÖRÉNY SZAGODAT ???  HÁT HONNAN VAGY TE, HOGY AZ INTERNETED NEM KÖZVETÍT SZAGOKAT ???   SZÓLJÁL BE A  GAZDÁDNAK,  HOGY KÖTTESEN (FEL) ÁT EGY  MINDENTTUDÓ INTERNET HÁLÓZATHOZ, MERT ÍGY NEM VAGY TOVÁBB HAJLANDÓ BONYOLÍTANI A MAGASRÖPTŰ MEGBÍZATÁSAIT, MERT AHHOZ SZIMAT IS KELL. ( CSAK SZÓLOK, ERRE FELÉ ROSSZ HELYEN SZIMATOLNÁL.)  ÍGY AZ ÖSSZES KOMMENTED EGY NULLA, CSAK FIRKÁLSZ ÖSSZE-VISSZA, MEGGYŐZŐDÉS NÉLKÜL. A SZERELEMRŐL PEDIG MONDJÁL LE, MERT NEM VEGYÜLÜNK BÜDÖSNARANCSOSOKKAL, AVAGY NEM CICÁZUNK FITYESZES KUTYÁKKAL.

SZERÉNKE

#5061 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 16:45

#5059: Lukrécia -

ÉN IS CSAK IDEIG-ÓRÁIG BÍROM A NARANCSOSBÓL ÁRADÓ BŰZT, AZ ÉN SUPER GÉPEM MÉG FEL IS ERŐSÍTI AZ INTERNET ÁLTAL KÖZVETÍTETT ROTHADTNARANCS SZAGOT.


Vendég

#5062 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 16:57

#5060: SZERÉNKE - Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

Valószínűleg hallucináltok, büdöskomcsik. Azt mondják, hogy a delirium tremens gyakran jár ilyesmivel. Talán ne igyatok annyit...

Hm... nem, nem. Mégis inkább igyatok ennél is sokkal többet, mert úgy előbb fölfordultok és akkor kicsit jobb lesz a világ.

Lukrécia
Vendég

#5063 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 17:22

#5061: SZERÉNKE - Re: LUKRÉCIÁNAK ! 

 Te Szerénke!

Ez a barom emberszabású, mióta megszakítottam vele minden kapcsolatot , azóna minden levelét nekem címez. Kezdek tőle félni, duplán fogom zárni az ajtóimat. Ez kezd teljesen behülyülni, eddig csak azt hittem, hogy egyszerűen gazember. Ez borzasztó, hogy az embernek félni kell, mert megtámadja egy őrült!!!

Nyugtass meg, hogy nem veszélyes!


Vendég

#5064 Kuncze Gábor nem tehet róla

2011-11-08 17:33

hogy hírbe hozták Gyurcsány pártjával... :D Nem lép beléje, nem és nem! :D

"
„Nem fontolgatja” Kuncze Gábor a belépést a Demokratikus Koalícióba (DK), ezt az SZDSZ korábbi elnöke újságírói kérdésre válaszolta a párt által szervezett hétfői szegedi lakossági fórum előtt.


A politikus közölte, másfél hónappal ezelőtt keresték meg a szervezők, hogy tartson egy lakossági fórumot. „Mire ideértem, alakult egy párt, erről azonban nem tehetek” – tette hozzá.

A nyilvános rendezvényként meghirdetett fórumon – melyről az első húsz percet követően kiküldték az újságírókat – Kuncze Gábor mintegy százötven fős hallgatóság előtt beszélt.

SZERÉNKE

#5065 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 17:33

#5063: Lukrécia - Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

ETTŐL NEM KELL FÉLNI, EZ EGY KIHERÉLT TÖKETLEN FITYESZES KUTYA, MÉG, HA AKARNA, AKKOR SEM TUDNA EZ MÁR SEMMIT, CSAK OTTHON A KIS PERVERZ VILÁGÁBAN MASZATOL.

SZERÉNKE

#5066 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 17:36

PEDIG A KUNCZE MACI JÓ FEJ VOLT, ANNO.      MÁR MEGÖREGEDETT, KÁR ÉRTE, VELE MEGKÖTNÉM A BÉKÉT, HA EGY 10-15 ÉVVEL IFJABB LENNE, IMÁDTAM A HUMORÁT.


Vendég

#5067 Ciki lehet az MSZP és az LMP neve... :D

2011-11-08 17:40

A Budapest 2. számú egyéni országgyűlési kerületében kiírt választás kampányában mind az MSZP, mind az LMP jelöltje több esetben is „elfelejtkezik” arról, hogy ők tulajdonképpen melyik erő színeiben indulnak. Lévai először a civilek jelöltjeként aposztrofálta magát, majd az utóbbi napokban több plakátján is „az ellenzék jelöltje” címen fut.

A Gyurcsány-párt nem indul a választáson.  De ha indulna, akkor nyilván ők is az "ellenzék jelöltje" lennének. :))

Lehet, hogy még "civil ellenzék" is, amolyan "80%-os". :D

 

http://mno.hu/data/cikk/1/3/4/2/cikk_1030402/ellenzek1.jpg...

 

http://mno.hu/data/cikk/1/3/4/2/cikk_1030402/ellenzek2.jpg...


:D

SZERÉNKE

#5068 Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 17:40

#5063: Lukrécia - Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

EZ A BÜDÖSNARANCSOS MEG CSAK VERJE, MINÉL TÖBBET ÉS GYORSABBAN, HADD NYÚLJON KI, MINT A JOBBOLDALI SZOMSZÉD  KAN KUTYÁJA.

SZERÉNKE

#5069 LUKRÉCIÁNAK

2011-11-08 17:44

EGY SZABAD ORSZÁGBAN MINDENKI AZT CSINÁL, AMIT AKAR, LÁSD. ZORBÁN ÉS POFFFÁTLAN TSAI, DE MÁR FOGY A LEVEGŐ KÖRÜLÖTTÜK, MERT NEM A SAJÁTJUKBÓL CSINÁLJÁK...

SZERÉNKE

#5070 LUKRÉCIÁNAK

2011-11-08 17:49

ASZONDTA VILMA NÉNI IS, HOGY MAGYARORSZÁGON  80 % CIVIL ELLENZÉK,  LÁSD: ÉN ÉS A TÖBBIEK !!!

Lukrécia
Vendég

#5071 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 17:56

#5065: SZERÉNKE - Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK ! 

 Hát ami igaz, az igaz, tényleg elég perverz a "lelkem".

Lukrécia

#5072 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 17:58

#5066: SZERÉNKE - Re: LUKRÉCIÁNAK ! 

 Én is! A Kuncze-Torgyán szócsaták miatt néztem a parlamenti közvetítéseket anno. Akkor volt még jó világ, otthon dolgoztam még pesti, ill budai koromba, háttérzajnak szólt a TV-ben a parlamenti közvetítés, akkor fölpattantam az íróasztaltól és néztem.

Lukrécia

#5073 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 18:00

#5068: SZERÉNKE - Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK ! 

 Ja, az 5067-ben is veri! Micsoda lelkivilág!


Vendég

#5074 Re: Ciki lehet az MSZP és az LMP neve... :D

2011-11-08 18:33

#5067: - Ciki lehet az MSZP és az LMP neve... :D A Gyurcsány-párt nem indul a választáson.

Kiváncsi leszek, hogy mikorra lesznek majd képesek valahol elindulni egyáltalán... :D Arra meg pláne, hogy mekkorát fognak hasalni mindjárt az indulásnál.

éljen a baloldal és Gyurcsány Ferenc !

#5075 jobbosok el innen !!! írány a TV székház büféje.....

2011-11-08 18:47

Kedves Fórumozók! Nem kell figyelembe venni Pöcsikét, verje, amit akar vagy amihez hozzáfér. Hagyjátok őt ki mindenből, mert nem róla kellene szólni a levelezésnek, de mindig reagáltok rá, így elvan ő itt. Próbáljátok meg, hogy egy szót sem... tudom, hogy hölgyeknek ez nem olyan eccerű, de vegyetek erőt magatokon, mert télleg már nincs kedve senkinek idejönni... őnékie pedig javaslom, hogy húzzon már innen máshova, vagy a holdra vagy a bús p.csába !!!