Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

SZERÉNKE

#5056 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 14:26

#5054: - Re: T. Kiscicák !

NÉZD, HA Ő NEM ÉRZI KELLEMETLENNEK A BÜDÖS SZAGUNKAT,  AKKOR NYÍLVÁN  NEM IS AZ.  ATTÓL MI MÉG MARHA KELLEMETLENNEK ÉREZZÜK AZ Ő BÜDÖSLÁBÚ-ROHADTNARANCSOS-GÖRÉNY SZAGÁT,   MÁR CSAK 1 LITER GIVECHYVEL KÖRBE PARFÜMÖZÖTT SZOBÁBAN TUDOK MEGLENNI, AMINT GÉPKÖZELBE KERÜL.    EZ LEHET,  HOGY BELÉNK ZUHANT,  MINT LÓ A GÖDÖRBE,  ÉS SZERELEM DÚL VÉRNARANCSOS SZÍVÉBEN.  AZÉRT KEKECKEDIK VELÜNK,  MERT EZ IS A PERVERZITÁSÁNAK EGY RÉSZE.

Válaszok

Lukrécia

#5057 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 14:37:24

#5056: SZERÉNKE - Re: LUKRÉCIÁNAK ! 

 Látod, Szerénke, 13 perccel túlpercelt és ez mennyei örömöt okozott neki. Éppen most mossák fel, mert a saját g...tócsájában fetreng. Erről nem is írok többet, mert saját magam előtt szégyenlem akkor magam, pedig nincs miért. Vannak görények, akik ezt váltják ki az emberből. Itt bezárom. Én délelőtt élveztem ezt a napsugaras, csodás időt. Ilyenkor arra gondolok, hogy az unokáimnak is milyen jó, még a héten sokat lehetnek a szabadban.


Vendég

#5058 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-08 14:59:21

#5056: SZERÉNKE - Re: LUKRÉCIÁNAK !

Már elmagyaráztam párszor, hogy nem  "büdös komcsik" vagytok (persze lehet, hogy büdösek is vagytok, de az Internet egyelőre nem közvetít szagokat, ezért ezt tényleg nem tudhatom), hanem "büdöskomcsik"...