Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Lukrécia
Vendég

#5096

2011-11-09 07:14

Szerénke, jó reggelt!
Hát én elolvastam, ami tegnap este óta termelődött itt a farumon, nem lettem tőle vidám. Ez az emberszabású olyan szinten szemét, hogy ezzel én nem tudok mit kezdeni. Ennek mondhatod szépen, mondhatod csúnyán, ez csak fújja ordenáré módon a magáét, ahogy a narancsszemináriumon a kútfejébe öntötték. Ezzel teljesen értelmetlen báemiféle kontaktus, ez csak egy irányt ismer, a büdöskomcsizást.  Méltatlan hozzám, hogy leszálljak a szintjére, úgyhogy én a magam részéről ebből a fórumból végérvényesen kiszállok. Van nekem éppen elég ember, akikkel meg kell küzdenem, igaz, azokkal lehet, mert értelmes emberek. Én javaslom Neked, hogy Te is fejezd be vele az adok-kapok-ot, mert csak magadat húzod fel vele, annak pedig semmi értelme. Egy darabig még írogatni fog, aztán ha látja, hogy süket fülekre talál, kkor abbahagyja. Tipikus FITYISZ-es magatartás, hogy bármilyen, a legnemtelenebb eszközzel is, de lesöprikk a másikat, aztán melldöngetve mondják, hogy győztek. Büdösgörény nem győzött, csak a másik félreállt, mert nem bírja látni, mikor egy elmeháborodott kiveri a kis kukiját és a gyönyörtől hörög egyet. A napi politikát figyelve rendszeresen meg kell állapítanom, hogy ez az egész FITYISZ-bagázs úgy, ahogy van, jellemhibás emberek gyűjtőpártja. Ennyi rongy ember a földön nincs, mint náluk és ebből egyet itt a fórumon kifogtunk. Ez itt ordít, az én fülem pedig nagyon érzékeny.

Ezennel én be is zárom soraimat, majd találkozunk máskor, máshol, ég Veled.

Válaszok

SZERÉNKE

#5099 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-09 10:06:16

#5096: ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ 2014-BEN !!!

SZIA LUKRÉCIA !!!  REMÉLEM NEM FUTAMODSZ MEG EGY  "IDEÍRÁNYÍTOTT"  ROHADTNARANCSOSTÓL ???  MOST MÁR TE LENNÉL A 10. A SORBAN,  AKI EMIATT A VERÉB  MIATT ELHAGYJA A FÓRUMOT.   ÉN SEM  ÉRTEM,  HOGY MIT KERES ITT,  A CÉLJA CSAKIS A ROMBOLÁS LEHET ÉS EZEKSZERINT EL IS ÉRI AZT.  BE KELLENE TARTANOD, AMIT MÁS IS JAVASOLT, HOGY NE VEDD FIGYELEMBE,  -TUDOM, HOGY NEM KÖNNYŰ, MERT JAVARÉSZT  HAZUGSÁGHALMAZOK KÉPEZIK A GYŰLÖLETBESZÉDEIT, AMI A JÓÉRZÉSŰ EMBEREKET TASZÍTJA.   ESZEMBE JUT VIKTÁTOR , AMIKOR 89-BEN,  MINT EGY ÁLLAT, ÚGY ORDÍTOZOTT,  SZEGÉNY NAGY IMRE ÚJRATEMETÉSEN,  AKKOR LETTEM TISZTÁBAN AZZAL, HOGY JAJ,  NE,  EZ SOHA,  AKI EGY TEMETÉSEN..... ???!!!  VISELKEDNI  NEM TUDOTT  ÉS NEM IS TUD,  ELEGANCIÁT NÉLKÜLÖZŐ,  KECH ALAK,  DARABOS, MINT A BAKASZ.R.   EZ A HOZZÁ HASONULÓ KISKATONÁJA ENGEM AZÉRT NEM ZAVAR,  MERT Ő FURAKODOTT IDE ÉS ATTÓL MÉG NEM VÁLTOZNA SEMMI, HA ZAVARNA.  MINT TUDJUK:  KUTYÁBÓL NEM LESZ SZALONNA !!!  PERSZE,  ÉN IS MEGVETEM,  DE EZ MEG ŐT NEM ZAVARJA,  ÉS AZ A SOK MEGALÁZÁS SEM,  AMIT RÁOLVASNAK,  SZINTE NAP, MINT NAP ???  LEPEREG RÓLA,  AZT HISZEM, EZ MAGÁÉRT BESZÉL.  AKKOR KI EZ ???   MR. SENKI !!!