Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

EGY II. kerületi család

#5339 Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

2011-11-14 11:41

#5338: SZERÉNKE - MINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

Itt kuncsorgott a polgármester és csapata,  hogy menjünk el szavazni  feltétlenül, - gondoltam rosszul jársz te akkor..., háááát, ez várható volt.  Az rendben van, hogy ez a gazdagok választókörzete,  de nem a hülyéké... Pedig kampányoltak ám rendesen, de azért a legtöbben  -16 %-os adókulcsért-  nem bocsájtjuk áruba a lelkünket TÖBBÉ.  majd elmegyünk, ha elérkezik az idő és arra szavazunk akire és amire akarunk.  Mindenesetre a mai napi vezetőhírre, hogy durván gyengül a forint,  N E M.   Évi 2-3  milla ajándékért  elértéktelenedik a vagyonunk,   n e m.  A gyerekeink gimnazisták,  egyetemi hallgatók, az ő kifejezett kérésük,  hogy  n e m,  mert  nem teszik a rendszer nekik sem.    TEHÁT 3X-OS NEM A FIDESZRE !!!!!!!!!!!!!

Válaszok

Egy volt II.kerületi

#5342 Re: Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

2011-11-14 12:16:40

#5339: EGY II. kerületi család - Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!! 

Van egy külföldön élő rokonom, akit már gyerekkorában leírtak, ugyanis akkor vándoroltak ki a szüleivel, Párizsban él, most megtalálták, felajánlották neki  a magyar állampolgárságot. Kérdezte, hogy neki akkor a FIDESZ-re kell mindenképpen szavazni? Hát nem mondták ki szó szerint, de utaltak rá, hogy úgy lenne tisztességes. Kérdeztetőlem, hogy mit csináljon. Mondtam neki, hogy én baloldali vagyok abból a fajtából, aki nem akar döntésében senkit befolyásolni, tehát rábízom a döntést. Most gondolkodik. Azt mondja, hogy Franciaországban nagyon rossz véleménnyel vannak a FIDESZ-ről, de legfőképpen Orbán Viktorról. Azt mondja, hogy nyugaton már mindenki látja, hogy hová taszítja ez a társaság az országot. Ő kérdezi tőlem, hogy Ti nem látjátok ezt, ti hogy élitek meg? Elmondtam neki.