Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

inog a fidesz vára

#5326 Re: Re: Re: Re: Re: VERESÉGGEL FELÉRŐ FIDESZ ELUTASÍTOTTSÁG MÁR A FELLEGVÁRBAN IS...

2011-11-14 02:22

#5322: - Re: Re: Re: Re: VERESÉGGEL FELÉRŐ FIDESZ ELUTASÍTOTTSÁG MÁR A FELLEGVÁRBAN IS...

Bedőlőben a Fidesz,  inog a vár,  hiába pénzelte a gazdagokat, erre kellettek mindössze nekik ???!!!!!  Ha most is elment volna az a bizonyos 78 % voksolni, vajh,  milyen eredmény született  volna ???  Igaz, hogy nem bírt nagy jelentősséggel a dolog, de a Fityesznek presztizs veszteség, amit majd követi a többi.

LENÉZÜNK A BUDAI VÁRBÓL ...

#5327 Re: Re: Re: Re: EGY EMBER ANNYIT ÉR, AMENNYI PÉNZE VAN !!! LÁZÁR JANI TANAI SZERINT...

2011-11-14 02:30

#5325: - Re: Re: Re: Re: VERESÉGGEL FELÉRŐ FIDESZ ELUTASÍTOTTSÁG MÁR A FELLEGVÁRBAN IS...

JA, TÉLLEG,  AZT GONDOLTAM TUDOD:  HA VALAKI VELED SZEMBEN NAGYBETŰKET HASZNÁL, LÁSD: EZT,  AZ AZÉRT VAN, MERT LENÉZ TÉGED.  EZ A BUDAI FELLEGVÁRBÓL ÍGY DUKÁL, MERT MINDENKI ANNYIT ÉR , AMENNYI  A PÉNZE, ÍGY TANULTUK LÁZÁR JANITÓL. NEKTEK NEM MONDTA ???  TE MELYIK KURZUSRA JÁRSZ, VAGY DÉLUTÁNOS VAGY ???


Vendég

#5328 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Győzelemmel FELÉRŐ FIDESZ támogatottság A FELLEGVÁRBAN ...

2011-11-14 04:32

#5326: inog a fidesz vára - Re: Re: Re: Re: Re: Győzelemmel FELÉRŐ FIDESZ támogatottság A FELLEGVÁRBAN IS...

Aha, bedőlőben... :)   Végülis csak csekély kétszeres szorzóval verték péppé az undorító büdöskomcsi férgeket.. :D

Fidesz: 53%

MSZP: 24%

Amúgy melyik "bizonyos 78%", te mocskos büdöskomcsi féreg? :D  A résztvételi arány 39% volt. Még az egyszerű összeadás sem megy neked... :D :D


Vendég

#5329 Re: Re: Re: Re: Re: Re: VERESÉGGEL FELÉRŐ FIDESZ ELUTASÍTOTTSÁG MÁR A FELLEGVÁRBAN IS...

2011-11-14 08:36

#5326: inog a fidesz vára - Re: Re: Re: Re: Re: VERESÉGGEL FELÉRŐ FIDESZ ELUTASÍTOTTSÁG MÁR A FELLEGVÁRBAN IS... 

 Magyarázhatsz Te mister csőlátásnak! Képzeld el ezt az eszementet, ahogy reggelre leizzad, mert még álmában is azt ordibálja forgolódás közben, hogy megdöglötök, büdöskomcsi férgek. Hatalmas szókincs, mág nagyobb intelligencia rájellemző rá. Ez az az ember, aki szemtől szemben átmegy kisnyúlba, megszólalni nem mer, a szmítógépnél pedig hatalmas szájhős. A gép csapkodása közben pedig magához nyúl, mert nincs olyan nő, aki akár egy numerára is elmenne vele. Perverz barom.


Vendég

#5330

2011-11-14 08:52

Gratulálunk. A százalékban kimutatott  /időközi választási/ eredmények meggyőzőek!
Viszont a 39%-nyi résztvevő 52%-a, az nem több, mint a választókör teljes létszámának 20%-a.
Ez olyan messze van a kétharmadtól, mint Makó Jeruzsálemtől, és akár mindegyik Fidesz szavazóval "koccinthattál volna pohárt".

Azt azért megállapítottam, hogy teljes mélységében nem érzékeled a körülötted zajló eseményeket, mert a napok óta tartó röhögőgörcsöd nem szűnik! Eleinte azt hittem, hogy azért tört ki rajtad ez a nyavalya, mert elolvastad a szóvivőitek közleményét, és csatlakoztál a fél világhoz. Tudod, arról beszélek, mikor az országunk hitelminősítőit - ők személyesen - "visszaminősítették". Már látom, hogy nem csak erről van szó....! Szóba jöhet még: az üzemanyag ára, a forint árfolyama, az elszegényedettek helyzete, a Kerényi- féle megrendelések témája, kivitelezése; az új zongora, padlószőnyeg... és sorolhatnám napestig. De! Azt hiszem, nálad mindent visz az az álomkép, hogy - még néhány 10 milliós "ráfordítással" - Gyurcsány F. bíróság elé KERÜLHET!

Végül újfent jelzem, hogy - a rövid időn belül érkező - gyalázkodás helyett, nyugodtan használd az ismétlőjelet! /Két vonal, két ponttal/


Vendég

#5331 Re:

2011-11-14 09:41

#5330: -  

 Gratulálok!

Jól összefoglaltad a lényeget, bár büdöskomcsizós barátunk nem valószínű, hogy ezt megérti. Nála más a gondolkodás, mást kell mondania. Mert, hogy nem érti, amit írsz, nem akarom elhinni.

ajaajajajaj, a FELLEGVÁR ......

#5332 Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-14 09:46

#5328: - Re: Re:  Re: Győzelemmel FELÉRŐ baloldali támogatottság A FELLEGVÁRBAEGY EMBERN ...

Az a 78 %,  aki olyan aktív volt még tavaly és idén már  sz.rik a fityeszre,  sötétbarna alapon  fehér  bérfégeket.  Az ISMERT polgármester sem tudta meggyőzni  -a tömve plakátolt utakon-   a zembereiket,  hogy gyerünk,  ez presztizs kérdés, mert elúszik  FELEGVÁRUNK, - és lőn, télleg úszik... Vajon  honnan tudta ???  " A NÉP,  az istenadta nép,  itt a hegyódalban is csebenhagy,  pedig milliárdokat TÖMTÜNK ezek zsebébe ???!!!  HÁLÁTLANOK A GAZDAGOK IS,  NEM CSAK A PANELPROLIK ???  LEHET,  HOGY  MÉGSEM  MINDEN  EMBER  ÉR ANNYIT,  AMENNYIJE VAN,  -TANAKODIK LÁZÁR JÁNOS  TSAIVAL,  FELÜTÖTTE FEJÉT A DILEMMA !!!


Vendég

#5333 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GYőZELEMMEL FELÉRŐ FIDESZ TÁMOGATOTTSÁG A FELLEGVÁRBAN IS...

2011-11-14 10:37

#5329: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  GYőZELEMMEL FELÉRŐ FIDESZ TÁMOGATOTTSÁG A FELLEGVÁRBAN IS...

Bizony, bizony, megdöglötök hamarosan, büdöskomcsi férgek... :)  Tudod, te mennyi az átlag MSZP-szavazó életkora, te undorító büdöskomcsi féreg?  ;)


Vendég

#5334 Re: A büdöskomcsi róka és a szőlő esete

2011-11-14 10:41

#5330: -

"Kár, hogy savanyú a szőlő!" - mondta a büdöskomcsi róka, miután hosszas erőlködés után sem tudta elérni az illatos, finom szőlőszemeket.

(Aesopus után szabadon)

LASSAN ELÚSZIK A FIDESZ FELLEGVÁR

#5335 A FIDESZ LEVITÉZLETT A VÁRÁBAN, HOL VANNAK A KATONÁK ????

2011-11-14 10:42

A FIDESZT MÁR CSAK A POLITIKAI APÁTIA TARTJA ÉLEN, SZ.R VAN A PALACSINTÁBAN !!!!!!!!!!

FRISS: eltűnik a fi-desz, helyette lesz az ör-desz

#5336 ELFOGLALTÁK A FIDESZ BÁSTYÁIT, AJAJAJAJ, ÚSZIK A FELLEGVÁR

2011-11-14 10:48


Vendég

#5337 Re: ELFOGLALTÁK A FIDESZ BÁSTYÁIT, AJAJAJAJ, ÚSZIK A FELLEGVÁR

2011-11-14 10:53

#5336: FRISS: eltűnik a fi-desz, helyette lesz az ör-desz - ELFOGLALTÁK A FIDESZ BÁSTYÁIT, AJAJAJAJ, ÚSZIK A FELLEGVÁR 

 A költöző gólyamadár most gyűjti az erőt a tavaszi érkezésre és szaporodásra. Hallottam, hogy sokkal több volt a gólya az elmúlt évben hazánkban, mint a korábbi években. Ez jó, több lesz a szaporulat és megeszik a békákat, kígyókat és minden kártékony kisállatot. Hajrá, gólyák!

SZERÉNKE

#5338 MINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

2011-11-14 11:17

A TAVALYI 78 % HELYETT IDÉN CSAK 38 % JÁRULT AZ URNÁKHOZ A FIDESZ-FELLEGVÁRBAN OTT, AHOL A SZAVAZÁSI ARÁNY MINDIG A LEGMAGASABB VOLT !!!!!!!!  ÖSSZEÜLT A FIDESZNÉL A VÁLSÁGSTÁB !!!!!!!!!!!

EGY II. kerületi család

#5339 Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

2011-11-14 11:41

#5338: SZERÉNKE - MINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

Itt kuncsorgott a polgármester és csapata,  hogy menjünk el szavazni  feltétlenül, - gondoltam rosszul jársz te akkor..., háááát, ez várható volt.  Az rendben van, hogy ez a gazdagok választókörzete,  de nem a hülyéké... Pedig kampányoltak ám rendesen, de azért a legtöbben  -16 %-os adókulcsért-  nem bocsájtjuk áruba a lelkünket TÖBBÉ.  majd elmegyünk, ha elérkezik az idő és arra szavazunk akire és amire akarunk.  Mindenesetre a mai napi vezetőhírre, hogy durván gyengül a forint,  N E M.   Évi 2-3  milla ajándékért  elértéktelenedik a vagyonunk,   n e m.  A gyerekeink gimnazisták,  egyetemi hallgatók, az ő kifejezett kérésük,  hogy  n e m,  mert  nem teszik a rendszer nekik sem.    TEHÁT 3X-OS NEM A FIDESZRE !!!!!!!!!!!!!

ÉLJEN A BALOLDAL !!!

#5340 Re: Re: ELFOGLALTÁK A FIDESZ BÁSTYÁIT, AJAJAJAJ, ÚSZIK A FELLEGVÁR

2011-11-14 11:44

#5337: - Re: ELFOGLALTÁK A FIDESZ BÁSTYÁIT, AJAJAJAJ, ÚSZIK A FELLEGVÁR

KILENC KIS GÓLYA LESZÁLLT A TÓRA, ELHOZTA NÉKÜNK A NYÁRT!    NE FÉLJ RÓZSÁM, HIBA NEM LESZ, NÁLUNK A GÓLYA FUVAROS LESZ...


Vendég

#5341 "Aesopus"-nak!

2011-11-14 11:52

Megint tévedsz! Nem azt mondanám, amit írtál!
A helyes válasz: Most nem is akartam szőlőt enni. A napi nyújtógyakorlat viszont naggyon, de nagggyon jólesett.
Na, pá
Egy volt II.kerületi

#5342 Re: Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

2011-11-14 12:16

#5339: EGY II. kerületi család - Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!! 

Van egy külföldön élő rokonom, akit már gyerekkorában leírtak, ugyanis akkor vándoroltak ki a szüleivel, Párizsban él, most megtalálták, felajánlották neki  a magyar állampolgárságot. Kérdezte, hogy neki akkor a FIDESZ-re kell mindenképpen szavazni? Hát nem mondták ki szó szerint, de utaltak rá, hogy úgy lenne tisztességes. Kérdeztetőlem, hogy mit csináljon. Mondtam neki, hogy én baloldali vagyok abból a fajtából, aki nem akar döntésében senkit befolyásolni, tehát rábízom a döntést. Most gondolkodik. Azt mondja, hogy Franciaországban nagyon rossz véleménnyel vannak a FIDESZ-ről, de legfőképpen Orbán Viktorról. Azt mondja, hogy nyugaton már mindenki látja, hogy hová taszítja ez a társaság az országot. Ő kérdezi tőlem, hogy Ti nem látjátok ezt, ti hogy élitek meg? Elmondtam neki.

Lukrécia

#5343 Re: MINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

2011-11-14 12:17

EGY II. kerületi család

#5344 Re: Re: Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

2011-11-14 12:45

#5342: Egy volt II.kerületi - Re: Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

Nekünk Svédországban van több ismerősünk,  köztük egy költő is,  akik szintén az általad leírtakat mondották, - érdekes, ott is ORBÁN Viktor a megvetett személy, pedig nálam  Lázár János és Szijjártó Péter viszi a pálmát.   Nem vagyunk egyformák.  Mindenesetre  -visszatérve a választásra-  nálunk a gyerekek (öt van) vezénylik a politikát  és ők, valamint az évfolyamtársaik,  ellentmondást nem tűrően  elutasítják a fideszt.  És, ami meglepő,  én a voksot már most az baloldalra tenném,  szívem szerint Gyurcsányra, ők pedig kivárásban vannak:  MSZP vagy DK.  AZ IFJÚSÁG OKOS ÉS NEM ELFOGULT,  CSATLAKOZOM HOZZÁJUK !!!!!!

SZERÉNKE

#5345 Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

2011-11-14 13:28

#5343: Lukrécia - Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR  !!!!!!

SZIA LUKRÉCIA !!!  ÖRÜLÖK, HOGY "LÁTLAK".  NA,  MIT SZÓLSZ A FIDESZ-FELLEGVÁR ÁLTALI ELUTASÍTÁSRA ???  ŐK VOLTAK A LEGAKTÍVABB VÁLASZTÓK MINDIG.  MOST BIZONY OTTHON MARADTAK.   EZEKET MÉZESMADZAGGAL SEM TUDTÁK MOST AZ URNÁKHOZ CSALOGATNI,  MEG A 16 %-OS ADÓKULCCSAL SEM.  OSZT ITT ÉR VÉGET VIKTÁTOR ÁMOKFUTÁSA,  AMI EZTÁN KÖVETKEZIK: AZT ÚGY HÍVJÁK: VEGETÁLÁS. PÜSPÖKLADÁNY SEM VOLT PISKÓTA, A 21-22 %-KAL, NA, DE   B E L B U D A  ??? EZ TORONYMAGASAN VISZI A PRÍMET,  ITT NEM SZÁMÍTOTTAM VÁLTOZÁSRA, HISZEN ELÉGGÉ RENDESEN MEG VANNAK FIZETVE !!!  LEMEREDTEM, HOGY 78 % VOLT TAVALY, MOST 38 %,   ÉS ENNEK AZ  52 %-A MIND AZ ÖVÉKÉ,  A CSALÁDTAGOK, ROKONOK, BARÁTOK, KOLLEGÁK.    MINT TUDJUK,  EZEK MIND OTT LAKNAK A GAZDAGNEGYEDBEN ÉS RÁNGATTAK MAGUKKAL PLUSZ EGY FŐT, VALAHOL A RÓZSADOMBON....

Lukrécia
Vendég

#5346 Re: Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

2011-11-14 13:37

#5345: SZERÉNKE - Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!! 

 Szerénke, ezt ők, legalábbis a büdöskomcsizó "barátunk", nem így éli/élik meg. Ő mereven ragaszkodik a statisztikai számokhoz. A statisztika pedig, mint tudjuk, tantárgyként száraz, unalmas, alkalmazása viszont 1000 arcú lehet. Hát ezek a választási adatok most ezt hűen tükrözik. Ahogy levezetted, az igaz, ahogy "barátunk" reagálja, hát az pedig őt minősíti.

Azt mondják, hogy vannak ételek, amikből nem lehet kis adagot főzni, mert nem lesz jó, csak nyögvenyelősen ehető. Ez is ilyen. Nem baj, majd jönnek a kudarcok egymás után, jönnek a statisztikák szépen sorban és egyre nehezebb lesz magyarázkodni. Mindig nem lehet a büdöskomcsi férgezéssel sem elütni a dolgot. Én már egy hete nem reagálok neki semmire, így sokkal jobb a közérzetem.

Más: ha van időd, menjél fel a NET-re, az ORIGO-n, az ITTHON rovatban találsz egy cikket (másnak is melegen ajánlom), melynek az a címe, hogy:"Terrorelhárítók kóstolják meg Orbán ételét". Olvasd el, majd a hozzá fűzött kommenteket. Nekem tetszettek. Van benne egy B.Gabor fedőnevű Orbánimádó úgy a 20. hozzászólás körül, erős a gyanúm, hogy a büdöskomcsizó. Ha nem, akkor már ketten vannak. Kíváncsi vagyok a véleményedre.

Üdv.

SZERÉNKE

#5347 Re: Re: Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

2011-11-14 14:02

#5346: Lukrécia - Re: Re: LEMINŐSITETTE A FIDESZT A FELLEGVÁR IS !!!!!!

OK, KÖSZI.  HA EZ A VÁLASZTÁS NEM OTT VAN AHOL, AKKOR NEM SZENTELEK EKKORA FIGYELMET RÁ. ISMEREM AZT A KÖRNYÉKET, SZERINTEM TE IS, EZÉRT NAGYOBB MEGLEPETÉS ÉRT A VÁRTNÁL. AZT BIZTOSAN ÉRZEM, HOGY A CSÖVESEK LET.JÁK E BANDÁT, DE AZ OTT LAKÓ SOK-SOK ISMERŐSÖM KÖZÜL  EGY FŐ SZEGÉNY SINCS,  MIND JÓL JÁRT A FIDESSZEL  -LAKTAM A MARCIBÁNYI TÉRNÉL ÉS AZ OSTROM UTCÁBAN IS, ÖSSZ.: 10 ÉVIG-.  EZEK SZERINT MÉG GERINCTELENEK IS A KEDVES VÁLASZTÓPOLGÁRAIK,  VAGY CSAK ELLESTÉK A RAFINÁCIÓT  PÁRTJUKTÓL, MÉG TÖBBET AKARNAK . A  VÁR, A NÉGY BÁSTYÁVAL, SOKAT ÉR, A JÓ KIS SZPONZOROK, STB.  MINDENT MEGÉR.

fogyik a fidesz-kdnp

#5348 Fidesz-KDNP v. MSZP-LMP

2011-11-14 14:46

Fidesz-KDNP v. MSZP-LMP között 2500 szavazat-különbség van, röhej !!!!!!!!

Vendég

#5349

2011-11-14 15:09

Ezen nincs mit szépíteni. Meggyőző győzelem az egyik oldal számára éa bizony komoly vereség a másiknak. Engem nem vádolhat senki azzal, hogy szimpatizálok a jobb oldallal, mindíg is baloldali voltam és maradok is. De szeretem nem önámítani magam. Sokat kell még tenni azért, hogy a baloldalon valamelyik párt hiteles váltópárt legyen. Lehet ezt a mostani eredményt úgy értékelni, hogy a narancsvidéken ez borítékolható volt. Csakhogy mit kezdjünk azzal, hogy a szegény körzetekben meg a jobbik előzgeti a bal oldalt. Szóval van még tennivaló ezen az oldalon bőven!
szomorú valóság

#5350 Re: Mindenki veresége .....

2011-11-14 15:33

#5349: -

Nem  a győzelemről van szó, hanem arról, hogy nem mennek el a zemberek szavazni, püspökladányi 21 % , rózsadombi 38 %,   ez mindenkinek vereség,  sőt a demokráciának is !!!!!  Amíg nem tudjuk a miértjét, addig nincs meggyőző vereség-nyereség, mert, ha mégis elmennek, amikor igazán fontos lesz ?????