Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Orbán és a cafcara..........

#5995 Re: Re: Hol is kezdődött? A ZORBÁN VAGYON NYOMÁBAN.....

2011-12-10 03:57

#5994: szorgos kis Zorbán family - Re: Hol is kezdődött? A ZORBÁN VAGYON NYOMÁBAN.....

Én is meglepődtem a preciz vagyonosodás felsoroláson. Ezek túl tesznek mindenkin, ahogy írod, pedig nem is dolgoztak csak a" közben."  Mégis mindenki hallgat  a gazdagodásukról, ha ez az ellenkező oldalon megtörtént volna, ezt fröcsögnék éjjel nappal a szóvivőik. Ezért undorodom én ettől a zembertől, mert biztosan érződik belőle ez a harácsolási vágyakozás, azért követtek el mindent a hatalomért és vezették be a javukra kedvező törvényeket, már mindenük megvan most már talán elég lesz a szintentartás, bár ki tudja, aki 1-2 év alatt ennyit  "sóderolt", mint Zorbán-család, az ilyeneknek nincs megállás.

Válaszok


Vendég

#5996 Re: Re: Re: Hol is kezdődött? A ZORBÁN VAGYON NYOMÁBAN.....

2011-12-10 08:25:06

#5995: Orbán és a cafcara.......... - Re: Re: Hol is kezdődött? A ZORBÁN VAGYON NYOMÁBAN..... 

 Igen, ez mind így van. És látod, beszélhetsz az omádóinak bármit. A Gyurcsány nem kötpénzt osztogatott, nem voltak bányái, bár a vörösiszap katasztrófát nagyon a nyakába akarták varrni, mint társtulajdonost az aluminiumiparban (MOTIM), de nem ment. Erre mit tesznek a zorbánhívők? A másik oldalról közelítenek. Így az a bajuk, hogy benősült az Apró családba, bár akkor ő már többszörös cégtulajdonos, vagyonos ember volt maga is. A szemlőhegyi villához Gyurcsánynak jogilag semmi köze, így azzal a feleségét mocskolják. Lehetne sorolni vég nélkül a jobboldal szemétségeit vég mélkül. Már sokszor elmondtuk, sokszor el is fogjuk, amíg ez a népnyomorító társaság hatalmon van.