Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Sz.

#12750 Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-09-17 14:44

#12747: Lukrécia - Re: Re:

Szia, Lukika!

Ismerem Tarlóst, mert a szomszéd zenetanárnő unokatesója, mindketten csillaghegyiként látták meg a napvilágot. Sok mindent tudnék róla mesebeszélni, de "hadjuk", Szívem...

Ami nyilvános: Tarlós SZDSZ-es színekben lett polgármester, itt a III. ker-ben. Az azt követő 3 választáson már függetlenként indult. Asszem, hogy a III.ker. az ország 5. legnagyobb lélekszámú körzete, azért azt irányítani, nem semmi. Többé-kevésbé helytállt, csak, mint minden szentnek, neki is maga felé hajlott a keze. Ami ebből a családomat érintette, azt megosztom Veletek: a felesége építészmérnökként - a 90-es években - az összes, nem kevés III.kerületi munkát letarolta, többek között Apám cége elől is.  - Ezt, annak idején, a szintén itt lakó, XY 8 osztályos vállalkozó, önkormányzati képviselő, gyönyörűen elmondta Apámnak, aki "cserében" megcsinálta neki a költségvetéseket, mert az Istenért sem volt képes megérteni, bár utána Ő írta alá.  - Annyi haszna volt Apámnak, az XY által tudomására hozottakból, hogy megértette, feladta a III. kerületet és elkezdtek az agglomerációban dolgozni.

Lukika, ne legyél ilyen vadóc, engem sem kérdeztél!

MHGYF!!!

 

Válaszok

Lukrécia

#12751 Re: Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-09-17 14:47:29

#12750: Sz. - Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!! 

 Jaj, dehogyse vagyok én vadóc. Minde véleményt szívesen veszek, most mennem kell jöttek. Majd jelentkezem.

Szióka