Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#12726

2012-09-16 16:33

http://www.animated-animation.de/Free-Animation_free-animated-Smiley-Gifs/www.an...

Látom motoroztál ma egy keveset a gojokkal! Becsúszott a sportszelet???
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Guszti

#12727 Re: Re: Re: Re: SOHA ROSSZABBAT!!! ÉLJEN A NAGY BALOLDAL!!!

2012-09-16 17:22


Anonymous

#12729

2012-09-16 19:19

?


Vendég

#12730 Re:

2012-09-16 19:45

#12729: -  

 Mi ?????????????


Anonymous

#12731 Re: Re:

2012-09-16 19:52

#12730: - Re:

Nem mi, Ti !!!!!!!!!!


Vendég

#12732 Re: Re: Re:

2012-09-16 20:46

#12731: - Re: Re:  

 Titititititi! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Vendég

#12733 Re:

2012-09-16 21:23

#12726: -  

  •  De csúnya vagy, F@...ke

Vendég

#12734 Re: Re:

2012-09-16 22:37

#12733: - Re:

...és, hogy örül neki...


Vendég

#12735 Re: Re:

2012-09-16 23:45

#12733: - Re:

Azt reklámozd inkább,hogyan égtél be ma,mint a benzines rongy!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Vendég

#12736 Re: Re: Re:

2012-09-17 08:05

#12735: - Re: Re:  

 Nem szoktam beégni, most, nem is tudom, mire mondod, hiszen egyéb elfoglaltságaim miatt alig voltam gépközelben. Tisztességes ember nemigen szokott beégni, de te ezt nem tudhatod. :))))))))))))))))))))))))))))))))))


Vendég

#12737 Re: Re: Re: Re:

2012-09-17 09:57

#12736: - Re: Re: Re:

Akinek írtam,nagyon is tudja mire mondom.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Vendég

#12738 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-17 12:20

#12737: - Re: Re: Re: Re:

Akkor miért nekem írtad, hogy beégtem, te zavarodott?


Vendég

#12739 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-17 12:38

#12738: - Re: Re: Re: Re: Re:

Írtál nevet,te háborodott?


Vendég

#12740 Re: Re: Re: Re:

2012-09-17 13:06

#12739: - Re: Re: Re:

Te égtél be, hogy ennyi idő után nem ismersz fel minket? Vagy neked mindegy, hogy fal mellett sz@rni, vagy szar mellett falni?  Na, látod, mi éppen erről ismerünk fel!

Egyébként, te vagy a háborodott is, mert még azt sem fogod fel, hogy a kommentre kell válaszolni, ha válaszolsz!!!

Ibolya

#12741 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-17 13:16

#12740: - Re: Re: Re: Re:  

 De sok ideje van néhány embernek itten! Én meg csak húzom az igát hajnal óta, várom haza Kisibolyát, erre tessék píz egy darab se, de hoz nekem egy cserép ibolyát. Abbú főzzek az uramnak vacsorát. Most gyün majd a családon belüli erőszak. A FIDESZ meg nem fog engemet megvédeni. Mi lesz velem, jajajajajaj!!!!

Margó

#12742 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-17 13:23

#12741: Ibolya - Re: Re: Re: Re: Re:

Drága, Ibolyám!  Lélekben Veled vagyok, mert Guszti engem is meg családon belüli erőszakolt, hogy miért beszélem ki, hogy Ő nem száll ki.

Kisibolyát a Kamaraerdőbe vidd ki, ott jó sötét van és ráadásul minden út odavezet.

Ibolya

#12743 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-17 13:27

#12742: Margó - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Köszi a tanácsot, de most még 1-2 napig borogatom a kípemet, mer' cudarul néz ki. Nincs az a púder ami eltakarja.

Lukrécia

#12744

2012-09-17 13:29

Szerike, hallottad, hogy a Tarlós ki akarta....ni Vitézy Orbánrokon Dávidot a vezérigazgatói székből, de meggyőzték, hogy a fiú nagyon ügyes, így engedett a többségnek. Hát nekem erről egy szakállas vicc jutott eszembe:

Elmegy egy nyüzüge cowboy az ivóba, a lovát kiköti a bejáratnál. Idővel menni készül, kimegy, majd felháborodva újra bejön és elordítja magát:

- ki festette be a lovamat lilára?   feláll egy kétajtós szekrény méretű pali és megkérdezi:

- én, miért, nem tetszik?    mire a cowboy:

- De igen, csak szólni akartam, hogy megszáradt, lehet lakkozni.

Hát ennyit Tarlós úr ténykedéséről - is. Nedves lett a gatya.

 


Vendég

#12745 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-17 13:35

#12741: Ibolya - Re: Re: Re: Re: Re: A FIDESZ meg nem fog engemet megvédeni.

A Fidesz ne is védjen meg téged!

"Az Országgyűlés hétfőn kezdődő kétnapos ülésén támogathatja a párkapcsolati erőszak büntetőjogi tényállássá minősítését szorgalmazó népi kezdeményezést. A kormány tájékoztatása szerint így még idén meghozhatják az erről szóló jogszabály-változtatást.

Rogán Antal pénteki sajtótájékoztatóján – miután ő és Orbán Viktor pártelnök–miniszterelnök is tárgyalt a Fidesz női tagozatának képviselőivel – közölte: korábban azt az álláspontot képviselte, hogy a nőkkel és gyermekekkel szembeni erőszak kezelésére a Btk.-ban számtalan tényállás található, így egy új, önálló passzus önmagában nem lenne segítség. A Fidesz képviselőnői azonban azt hangsúlyozták, hogy ezzel is több eszköz állna rendelkezésre a probléma megoldásához.

Balog Zoltán emberierőforrás-miniszter szombaton egyeztetett a párkapcsolati erőszak ügyében indított országos népi kezdeményezés szervezőjével, Halász Pálmával, az Élet-Érték Alapítvány elnökével, továbbá a Fidesz női tagozatának képviselőivel és LMP-s képviselőkkel. A tárcavezető a megbeszélés után közölte, a kormány tervei szerint még idén benyújtják azt a javaslatot, amelynek értelmében a párkapcsolati erőszak önálló tényállás lehet a büntető törvénykönyvben.

"

 

http://mno.hu/belfold/ismet-a-haz-elott-a-parkapcsolaton-beluli-eroszak-ugye-1105670

Lukrécia

#12747 Re: Re:

2012-09-17 13:48

#12746: - Re:  

 Nem is azt írtam, hogy vérrokon, de kiegészítem azzal, hogy vérciki volt a történet.  Tarlós meg ugyanolyan beszari alak, mint a többi, az is volt már minde, csak akasztott ember nem. Ezt persze képletesen értem, de igen sok pártban feltűnt már!

Az én erkölcsi normám nem engedné meg nekem, hogy ha egyszer valaki mellett elkötelezem magam, akkor bármikor is átálljak a másik oldalra. Ha kilépnék, akkor sem mennék máshová, maradnék magamban a nézeteimmel. Mielőtt elkezdesz példálózni, a Csintalant sem tartom többre, hogy a mi oldalunkról is említsünk példát. Pozsgait ne is említsem...

Látod, most jól viselkedtél, gondolkoztál, nem személyhez, hanem témához szóltál, bár senki nem kérdezett.

Még annyit a teljesség igénye nélkül, hogy a közelmúltban a Google-ban véletlenül akadtam egy olyan címre, hogy: híres magyar homoszexuálisok. A kíváncsiság ott tartott, meg is hozta gyümölcsét, hiszen Dávidka is a listán szerepelt. Ez engem ugyanúgy nem érdekel, mint Szeteinél, csak ha ott említünk valakit, akkor említsük meg itt is. 

Margó

#12748 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-17 13:55

#12743: Ibolya - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ibolyám, az a baj, hogy Te ésszel szültél, no meg én is, nem seggel...  Mindketten kétgyermekesek vagyunk, talán, ha öt lenne, nem verne Téged se annyit Lajos.  Valljuk be, azért az öt éhesszáj nagyobb visszatartó erő, mint kettő!!!

Ugorj át hozzánk, nekem van a monoklira speciális púderem, - másra is van, én felkészültem minden rosszra a Fidesz kormányzása miatt.

Nem gondoltál még arra, Ibolykám, hogy kivegyetek egy pár gyereket az árvaházból? Csak kicsit nagyobbacska fiúcskákat, majd azok jól kip.csázzák Lajosodat, ha ver.

Ibolya

#12749 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-17 14:23

#12748: Margó - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Margókám, mostan nézem a parlamenti közvetitést éppen erről vitáznak a nagyon tudósok. A Balog Zoltán kifejezetten meg van sértve hogy nem csak bántalmazott nők hanem bántalmazot férfiak is vanak azorú miér nem esik sz. Ilyen például a csicskáztatás. Hát én még sosem csicskáztattam a Lajosomat mégis el szok tángálni. Hol itt az igasság?

Sz.

#12750 Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-09-17 14:44

#12747: Lukrécia - Re: Re:

Szia, Lukika!

Ismerem Tarlóst, mert a szomszéd zenetanárnő unokatesója, mindketten csillaghegyiként látták meg a napvilágot. Sok mindent tudnék róla mesebeszélni, de "hadjuk", Szívem...

Ami nyilvános: Tarlós SZDSZ-es színekben lett polgármester, itt a III. ker-ben. Az azt követő 3 választáson már függetlenként indult. Asszem, hogy a III.ker. az ország 5. legnagyobb lélekszámú körzete, azért azt irányítani, nem semmi. Többé-kevésbé helytállt, csak, mint minden szentnek, neki is maga felé hajlott a keze. Ami ebből a családomat érintette, azt megosztom Veletek: a felesége építészmérnökként - a 90-es években - az összes, nem kevés III.kerületi munkát letarolta, többek között Apám cége elől is.  - Ezt, annak idején, a szintén itt lakó, XY 8 osztályos vállalkozó, önkormányzati képviselő, gyönyörűen elmondta Apámnak, aki "cserében" megcsinálta neki a költségvetéseket, mert az Istenért sem volt képes megérteni, bár utána Ő írta alá.  - Annyi haszna volt Apámnak, az XY által tudomására hozottakból, hogy megértette, feladta a III. kerületet és elkezdtek az agglomerációban dolgozni.

Lukika, ne legyél ilyen vadóc, engem sem kérdeztél!

MHGYF!!!