Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

MHGYF

#12802 Re: Re:

2012-09-21 19:02

#12801: L. - Re:

KÖSZÖNÖM LUKIKA!!!!! EZ A ZOKNI VARÁZSLATOS!!!! OLYAN ILLATA VAN MINT A GOMBÁS-GÖRÉNYNEK!!!! A KEDVENC ILLATOM,JOBB MINT AZ OLD SPRICC!!!! TUDOD IMÁDOM,MINT A RÜHESEK A MARIHÓNALJÁT!!!! A BIRKÁKAT EL TUDNÁD HOZNI A HÉTVÉGÉRE???? OLYAN KANOS LETTEM AZ ÚJ ILLATTÓL!!!!! MA RÁUGROTTAM ANYÁMRA IS,PERSZE CSAK ÚGY JÁTSZÁSIBÓL!!!!!SZTRÁJKOLHATNÁNAK VELÜNK,ADNÉK NEKIK KOLBÁSZT,DE CSAK HÁTULRÓL,NEHOGY SZÓ ÉRJE A HÁZ ELEJÉT!!!!!! HOZZÁL GUMIT MAGADDAL,MERT AVAS A KOLBÁSZ!!!!!! MÁR NAGYON VÁROM EZT A KOPLALÓ BULIT!!!!!! BÁRCSAK A FERI IS ITT LENNE!!!! JUTNA NEKI IS KOLBÁSZ!!!!! TUDOD Ő IS SZERET AZ AVASON LENNI!!!!! SZIA!!! V.

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Válaszok

L.

#12803 Re: Re: Re:

2012-09-21 19:43:24

#12802: MHGYF - Re: Re:  

 Jaj, drága barátom! Hát azért hívtalak én meg Téged szüretbe, mert gondolod, hogy amúgy meg ráérek? 8-ra jön értem a szüreti járat, oszt megyünk. Nagy buli lesz, szerintem több lesz a hülyélkedés, mint a munka. Megrendeltek tőlem 4 tesi pogácsát - ezt akartam elkerülni.  Kedden meg süthetem a többit, mert kell útra a hamubasült.  Látod, ha eljönnél, nem lenne koplaló a buli. Én sajna most alkalmatlan vagyok kiruccanásra. Itt a Dél-balatoni borvidéken, a Somogyi dombságban javába folyik a szüret, akármerre tekintesz, mindenki avval foglalkozik. Kaptam a héten ajándékba 1 üveg mustot, szerencsére a kerben csavartam le a dugót, mert a ház így megúszta - én nem. Azért maradt egy fél deci kóstoló, az finom volt. A további élménybeszámolóra majd felhívlak. A bárányok hallgattak, mikor megkérdeztem, hogí akarnak-e téged látni. Ez sem igaz, mert annyit mondtak, hogy: beeeeee....