Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Sz.

#13348 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-10-29 19:57

#13346: -

Ha meg sem próbálsz velünk emberi hangon kommunikálni, akkor milyen alapon állítod a baromságaidat?! Ez szemétség tőled és én azt hiszem, hogy le is zárom ezt a fórumot, mert már utálok folyton csak mocskolódni és azt sem tudom, hogy miért. Már kiszállt innen szinte mindenki, utána nézek, hogyan lehet lezáratni. Akkor végre befejezzük egymás ótvarolását, mert az csak az ócska proli alkoholistáknak a fegyvere és már egyre többször én is ezen a szinten találom magam, ami (e rendszerhez hasonlóan) marhára nem tetszik.

Jó éjt!

Válaszok


Vendég

#13350 Re: Re:

2012-10-29 20:39:48

#13348: Sz. - Re:

Na végre,egy értelmes gondolat,egy kevésbé értelmes komcsi lénytől! Segítek! A fórumot a petíció kezdeményezője tudja lezárni. Biztos könnyen megtalálod a trágyadombotokban,ahol te is tekergőzöl,egy hasonló vörös gyűrűsférget keress, (tudod,amilyet a tükörben látsz) csak valószinűleg más a rendszertani elnevezése. Remélem sikerrel jársz és egy hellyel kevesebb lesz,ahol a böszman neve megjelenik a világhálón. Az sem egy utolsó szempont lehetne neked,hogy talán még a gerincoszlopod is kifejlődik.....

Sok sikert!