Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#13327 Re: Re: Re: A mai időközi választások eredményei

2012-10-29 15:20

#13317: - Re: Re: A mai időközi választások eredményei 

 Vissza a középkorba. Szép!!!!!!!!!!!!!!!!

L.

#13328 Re: Re: Re: A mai időközi királynő!!!

2012-10-29 15:35

#13318: Sz. - Re: Re: A mai időközi királynő!!! 

 Igen, ez szégyen. Ma reggel hatalmas élményben volt részem. Az ATV Start-ban Burány Sándornak feltettek egy kérdést Selmeczi Gabika nyilatkozata után, mire Burány azt mondta: Hogyan is kezdjem, hogy ne sértsem meg a hölgyet: tesz ő érte eleget, hogy a szőke nős viccek sose múljanak el. Tetszett.


Vendég

#13329 Re: Re: Re: Re: A mai időközi királynő!!!

2012-10-29 15:37

#13319: - Re: Re: Re: A mai időközi királynő!!! 

 Mit szopott, te majom, csak szeretted volna. Vagdalkoztok ész nélkül, mert értelmeset és főleg igazat úgysem találtok.


Vendég

#13330 Re: Re: Re: Re: Re: A mai időközi királynő!!!

2012-10-29 15:44

#13325: - Re: Re: Re: Re: A mai időközi királynő!!! 

 Fogsz még nagy szemekkel csodálkozni. Kit érdekel egy IQbajnok település időközi választási eredménye, ahogy a JOBBIK a cigányokat megvásárolta néhány szavatossági lejárat után kezdvezményesen vásárolt, vagy esetleg kidobott konzervvel? Na, kit érdekel? senkit... A megajándékozottak is rá fognak jönni, hogy ismét átverték őket. Rá fognak jönni, hogy csak eszközök a hatalom kezében. Csak látnám már, hogy rájönnek, hogy tiltakoznak.

ÉBRESZTŐ, emberek, ébredjetek!!!


Vendég

#13331 Re: Re: Re: "BÉKEGALAMB" :)))))))

2012-10-29 15:46

#13326: - Re: Re: "BÉKEGALAMB" :))))))) 

 Te mi vagy, te buzeráns? Te még antimagyarnak sem vagy elég jó, embernek sem vagy nevezhető, te szarjancsi.


Vendég

#13332 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A mai időközi királynő!!!

2012-10-29 16:25

#13330: - Re: Re: Re: Re: Re: A mai időközi királynő!!!

Te nagyon hülye! Ez a ti módszeretek,nem a Jobbiké! Ti nyaljátok a bűnözőket,a Jobbik a munka irányába terelgeti,jogvédő "demokrata" barmok! A szavazat vásárlását köztudott az MSZP hozta "divatba"! Bagoly mondja verébnek!


Vendég

#13333

2012-10-29 16:32

#13331: - Re: Re: Re: "BÉKEGALAMB" :)))))))

CSAK SZAGOLGASD A "SZERETETT GALAMBJAIDAT",NE TÖRŐDJ SEMMIVEL,ANTIMAGYAR!

http://media.carddit.com/a/tJ6cJvJsg.gif...


Vendég

#13334 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A mai időközi királynő!!!

2012-10-29 16:53

#13332: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A mai időközi királynő!!! 

 Nem igaz, te is tudod, okoska, hogy a fidesz meg az egykori MIÉP módszere volt. A módszerük továbbá, hogy az ellenoldalra ráordítják naponta százszor, addig, míg az olyan birkák, mint te vagy, el is hiszik. Nézz tükörbeé smodd, hogy bíííírka vagyok!!!! te biiiiirka. Bibibibí.....


Vendég

#13335 Re:

2012-10-29 16:55

#13333: -  

 Még ettől sem vagy humoros.

Sz.

#13336 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-10-29 17:01

#13333: -

Ezen viháncoljatok, ha lesz kedvetek! Ha hisztek viktátornak, akkor ideje visszavonulót fújnotok!!! Már pedig hisztek, mert minden gesztusotok azt bizonyítja. Szóval és tetvvel, fosik vikica.  http://www.youtube.com/watch?v=1fVIWQNlavI&feature=youtu.be

Kié ez a cuki kiscica? Neked is van ilyen cicád, vagy csak szeretnéd?! Naja,"álmodozás az élet megrontója"..., így már kezdelek érteni.

"A cicáknak jó ízlésük van" jelige.

L.

#13337 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-10-29 17:16

#13336: Sz. - Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 

A cicáknak sincs mindig jó ízlésük.


Vendég

#13338 R

2012-10-29 17:41

#13337: L. -

Ez így igaz! A múltkor valamelyik félnótás belinkelt egy képet,azon is volt egy ízlésficamos cica,aki hagyta magát simogatni,egy (sajnos kevés) vért adó féreggel.

 

 

 

 

Sz.

#13339 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-10-29 18:08

#13337: L. - Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

A cicáknak nem csak jó ízlésük van, hanem igényesek is. A fekete cicáknak lehet, hogy nincs mindig jóízlésük, bár én azt nem tudhatom biztosan, ezért nem állítom, csak fektetem e kérdést.

Sz.

#13340 Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-10-29 18:22

#13338: -

Az is igaz, hogy egy másik felrakott képen - láthatóan - egy igen mélymagyar gilisztára támad  késsel egy másik mélymagyar: gyilkos jelölt. Na, ez az igazi, amikor már ölik a hatalomért egymást!!! Csak így tovább, mélymagyarkák, majd csak kiirtjátok egymást, a véretekben van...


Vendég

#13341 Re: Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-10-29 18:29

#13340: Sz. - Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

Kihaltok ti is "demokraták",a kitenyésztett gyilkosaitok majd segítenek rajtatok,no meg a gazdáitok......

Sz.

#13342 Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-10-29 18:42

Sz.

#13343 Re: Re: Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-10-29 18:48

#13341: - Re: Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

Miért nem árulod el nekünk azt, hogy ebben a "rendszerben" mi a jó nektek? - Még, ha ezt nem is tudod, de, hogy neked mi a jó, azt tudnod kéne, így, légy szíves, oszd meg velünk, velem!!! Végül is ez a lényeg...


Vendég

#13344 Re: R

2012-10-29 18:48

#13338: - R 

 Kár volt ideböfögnöd.

L.

#13345 Re: Re: Re: Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-10-29 19:06

#13343: Sz. - Re: Re: Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!! 

 Tudja ő! Tudja, imerem a fajtáját.

Volt pár kollégám még az előző FITYISZ regnáláskor. Egyik csaj mondta nekem, hogy: majd én megmondom, hogy miért ne szavazz balra, mert a rohadt komcsik, meg a kocsik így, meg a komcsik úgy, mert a komcsik tőlünk is elvettek mindent, meg a nagymamám is sokat sírt, mert a rohadt komcsik.... Hagytam, mondja kifulladásig, majd megkérdeztem: a rohadt komcsik elvették nagymamád házát, államosították apukád gyárát, nem járhattál iskolába? Nem, nagymamám szegények voltak, apám se tanulhatott. Kérdem, mikor volt ez? Hát a háború előtt. Apád mikor tanult? 54-ben diplomázott, gépészmérnök lett. Anyám nem dolgozott, mert nevelt minket, szegény apámnak kellett minket eltartani. Férjhez mentem, szegény anyósoméknak viszont  elvették mindenét. A férjem se tanulhatott, mert kulákok voltak a szülei. Külszolgálatban voltunk a férjem munkahelyéről. A rohadtak nyugatra nem küldték egészen 1982-ig, csak NKD-ba, meg lengyelországba. Magunknak kellett előteremteni mindent. (Itt megjegyeztem, hogy én is dolgoztam sima külszolgálati adminisztrátorként, tudom, mennyit lehetett vele keresni, hogy tudt az ember megalapozni a jövőjét, mondta, hogy az nem lehet.) Folytatta: Csak egy panellakást kaptunk 32.000,-ért Csepelen. Hát ezért utálom én a komcsikat. Hát engem meg nem tudott meggyőzni, Én csak azt láttam, hogy egy felkapaszkodott prolicsalád mindent megkapott, hálából ott mocskolta azt a rendszert, amelyik gazdag embert csinált belőlük, ahol tudta. Szóval, kedves Demokráciagyűlölő mélymagyar, ne magyarázz, mert aki egyszer nyitott szemmel élt 90 előtt, nem hisz neked. Akit az éltet, hogy gyűlölködjön, az zsigerből teszi, nem érdeklik az észérvek.

Elnézést, Sz.ke, hogy belepofáztam.


Vendég

#13346

2012-10-29 19:45

Észérveket csak értelmes,média agymosástól mentes emberi lényekkel lehet(ne) megvitatni. Ti "gyurcsányi-fanok" nem tartoztok ebbe a kategóriába.(Sem az értelmesbe,sem az emberibe,de még a Magyarba se....)
Sz.

#13347 Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-10-29 19:47

#13345: L. - Re:  Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

Hali! Már mondtam biztosan, hogy Zalában a dédszüleim kulákok voltak. Ezért, még az Anyukám is, mint unoka,  megbélyegzett ember volt. Amikor meghaltak a nagyszülők, sajnos, fiatalon, akkor költöztünk Bp-re. Mi éppen nem kaptunk semmit a Kádár rendszertől, mert sk. építettük itt a házunkat, tehát nem is kellett.  Illetve mégis kaptunk: hisz volt a szüleimnek munkahelye, biztonsággal felneveltek két gyereket, házépítés mellett. Nyilván, nekem is volt sok olyan ismerősöm, aki ingyen járhatott fősuliba, azonnal lett munkahelye és a 2. baba után fillérekért kaptak lakást, a 3. baba után pedig ingyen. Ennyi.

Nekem a létbiztonság és az ebből következő -viszonylag- jólét miatt tetszett pl. az a rendszer. Ez a jelenlegi pedig éppen a fordítottja miatt nem tetszik!!! Továbbá amiatt, hogy sokkal rosszabbul élünk, mint pár évvel ezelőtt!!! Ez tény. Ezt már én is érzem, pedig nekem mindig eléggé jól ment.

MHGYF!!!

Sz.

#13348 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-10-29 19:57

#13346: -

Ha meg sem próbálsz velünk emberi hangon kommunikálni, akkor milyen alapon állítod a baromságaidat?! Ez szemétség tőled és én azt hiszem, hogy le is zárom ezt a fórumot, mert már utálok folyton csak mocskolódni és azt sem tudom, hogy miért. Már kiszállt innen szinte mindenki, utána nézek, hogyan lehet lezáratni. Akkor végre befejezzük egymás ótvarolását, mert az csak az ócska proli alkoholistáknak a fegyvere és már egyre többször én is ezen a szinten találom magam, ami (e rendszerhez hasonlóan) marhára nem tetszik.

Jó éjt!


Vendég

#13350 Re: Re:

2012-10-29 20:39

#13348: Sz. - Re:

Na végre,egy értelmes gondolat,egy kevésbé értelmes komcsi lénytől! Segítek! A fórumot a petíció kezdeményezője tudja lezárni. Biztos könnyen megtalálod a trágyadombotokban,ahol te is tekergőzöl,egy hasonló vörös gyűrűsférget keress, (tudod,amilyet a tükörben látsz) csak valószinűleg más a rendszertani elnevezése. Remélem sikerrel jársz és egy hellyel kevesebb lesz,ahol a böszman neve megjelenik a világhálón. Az sem egy utolsó szempont lehetne neked,hogy talán még a gerincoszlopod is kifejlődik.....

Sok sikert!