Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

L.

/ #13345 Re: Re: Re: Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-10-29 19:06

#13343: Sz. - Re: Re: Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!! 

 Tudja ő! Tudja, imerem a fajtáját.

Volt pár kollégám még az előző FITYISZ regnáláskor. Egyik csaj mondta nekem, hogy: majd én megmondom, hogy miért ne szavazz balra, mert a rohadt komcsik, meg a kocsik így, meg a komcsik úgy, mert a komcsik tőlünk is elvettek mindent, meg a nagymamám is sokat sírt, mert a rohadt komcsik.... Hagytam, mondja kifulladásig, majd megkérdeztem: a rohadt komcsik elvették nagymamád házát, államosították apukád gyárát, nem járhattál iskolába? Nem, nagymamám szegények voltak, apám se tanulhatott. Kérdem, mikor volt ez? Hát a háború előtt. Apád mikor tanult? 54-ben diplomázott, gépészmérnök lett. Anyám nem dolgozott, mert nevelt minket, szegény apámnak kellett minket eltartani. Férjhez mentem, szegény anyósoméknak viszont  elvették mindenét. A férjem se tanulhatott, mert kulákok voltak a szülei. Külszolgálatban voltunk a férjem munkahelyéről. A rohadtak nyugatra nem küldték egészen 1982-ig, csak NKD-ba, meg lengyelországba. Magunknak kellett előteremteni mindent. (Itt megjegyeztem, hogy én is dolgoztam sima külszolgálati adminisztrátorként, tudom, mennyit lehetett vele keresni, hogy tudt az ember megalapozni a jövőjét, mondta, hogy az nem lehet.) Folytatta: Csak egy panellakást kaptunk 32.000,-ért Csepelen. Hát ezért utálom én a komcsikat. Hát engem meg nem tudott meggyőzni, Én csak azt láttam, hogy egy felkapaszkodott prolicsalád mindent megkapott, hálából ott mocskolta azt a rendszert, amelyik gazdag embert csinált belőlük, ahol tudta. Szóval, kedves Demokráciagyűlölő mélymagyar, ne magyarázz, mert aki egyszer nyitott szemmel élt 90 előtt, nem hisz neked. Akit az éltet, hogy gyűlölködjön, az zsigerből teszi, nem érdeklik az észérvek.

Elnézést, Sz.ke, hogy belepofáztam.