Petíció Somos András műsorvezető visszatéréséért


Vendég

/ #10

2024-07-16 07:26

nem értem ezeket az együttműködésről szóló megbeszéléseket,hiszen nem a világbéke megteremtéséről van szó.Somos András sok-sok éven át képviselte, és IGEN JÓL a televiziót, tehát ismerte a televizió un irányvonalát,amely mára már ahogy ez a példa is bizonyítja nem a nézők érdekeit képviseli, hanem a tulajdonos érdekeit, és mint ilyen biztos,hogy a fidesz érdekeinek védelme a fő feladatuk,és főleg a hitgyüli is aki elsősorban a pénzt gyűjti a pénzhez pedig csak kormányzati segitséggel lehet hozzájutni. És Sormos András bár egy nagyon jól képzett és igen okos ember ezt az irányt/pénz,pénz,meg kormányseggnyalás/nem jól mérte fel,és bár igaza volt, hiszen az öregúr nem pedofil volt, csak becstelen TRÓGER,de mivel Orbánnénak is jó barátja, hát ezért érte gyilkolni is képes a kormány.,Egyébként én a tudásomat ilyen társaságra mint az ATV,meg a HITgyüli nem pazarolnám hanem megvárnám mig a népharag elsöpri ezt az egész fidesz gyülekezetet,kormányt, és újjá épitenéem a karrieremet. Minden estre minden jót és jó egészséget,,kitartást kívánok Somos Andrásnak,és kivánom, hogy minél előbb egy fideszmentes magyarország televiziózását segitse,, épitse a hallgatóság örömére.Minden esetre ezt a peticiót már annak idején aláírtam.

Tisztelettel Pál Ernőné