Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

/ #14108 FOLYTATÁS AZ ELŐZŐ KIVONATOS MÁSOLATHOZ...

2012-12-06 12:45


Bejelentkezés | Regisztrálj most!

Peticiok.com
Petíció indítása
Legnépszerűbb petíciók
Fórum
Lépjen kapcsolatba

Megosztás a Facebookon Gmail

Petíció aláírása
Aláírások (277)
Hozzászólások (207)
Statisztika
Kiemelt hely

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Ez a Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! petíció automatikusan generált vita topikja
« Előző 1 2 3 ... 18 19 20 Következő »
Le a jobbikkal

#476
2012-12-06 09:33

Ébredjünk fel végre, le a náci jobbikkal minél előbb!
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
Mara

#477 Re:
2012-12-06 09:46

#476: Le a jobbikkal -

Én felébredtem és elképedtem, mi ment itt az éjszaka. Volt a fórumgazdának elég dolga.

Az ilyen náci fórumozót örök életre ki kéne tiltani minden fórumról.

Üdvözlet
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#478 Re: Re:
2012-12-06 10:15

#477: Mara - Re:

Énnel nem kezdünk mondatot, korcs zsidó!
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#479
2012-12-06 10:25

Sokan eltalálták,valóban besöröztem egy kicsit,de nem voltam részeg,olyan szintre nem szoktam eljutni,mert időben abbahagyom. Nem esik nehezemre,ezért bocsánatot kérek Szerénkétől a sértő írásaim miatt.Hajnalban azért is töröltem,mert visszaolvasva rájöttem,hogy értelmetlen volt az egész személyeskedő pocskondiázás.Nem mentegetőzök,amiket írtam nem a személyes utálat,hanem az akkori indulat szülte.
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizáns
Vendég
#480 A jobbikos figyelmébe ajánlom!!!!!
2012-12-06 10:27

Tessék, kérem, itt van a jobbikos által írt bocsánatkérés másolata.
Üdv mindenkinek! Látom kiverte a biztosítékot mindenkinél a tegnap esti-hajnali veszekedés.
Sokan eltalálták,valóban besöröztem egy kicsit,de nem voltam részeg,olyan szintre nem szoktam eljutni,mert időben abbahagyom. Nem esik nehezemre,ezért bocsánatot kérek Szerénkétől a sértő írásaim miatt.Hajnalban azért is töröltem,mert visszaolvasva rájöttem,hogy értelmetlen volt az egész személyeskedő pocskondiázás.Nem mentegetőzök,amiket írtam nem a személyes utálat,hanem az akkori indulat szülte.

A becsületsértésről annyit,hogy az irányomban is megvalósult,ezért a jogi lépéseknek értelmét nem látom,mert én is megtehetném a feljelentést. Amennyiben a korábbi hozzászólásokat is beleértjük,az itt fórumozókat szinte kivétel nélkül feljelenthetném,mert a személyemet sértő jelzőket jócskán kaptam.....tessenek visszaolvasni.Ezek rám is vonatkoznak,mert én is írtam olyanokat,ami kimeríti a becsületsértés fogalmát.

Ha mégis a jogi utat választja Szerénke,állok elébe,megítélnek esetleg x összeget ide is-oda is,meg fizetünk valamennyi perköltséget. Mindenesetre ma lementem az utóbbi három hónap anyagát,amióta írtam ebbe a fórumba,de remélem nem lesz rá szükség.
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizáns

#481 Re: A jobbikos figyelmébe ajánlom!!!!!
2012-12-06 10:48

#480: DK szimpatizáns - A jobbikos figyelmébe ajánlom!!!!!
Nem-nem, ami választ te kaptál, az minden esetben csak válasz volt. De a birtokunkban lévő anyag szerint, amiket te írtál jobbikos, azt te is kezdeményezted, ami nyomdafestéket nem tűrő, személyes sértegetés volt. Egyetlen példát emelnék ki belőle: "büdös szakadt szétb@szott qurva". Ez a legfinomabb beírásod volt.
Miután ismeretes előttünk a híres munkáltatód, minden bizonnyal ott laksz azon a vidéken... Ne legyen kétséged afelől, hogy tudjuk, merre is van az a bizonyos hegyvidék...
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
Mara

#482 Re: Re: Re:
2012-12-06 11:13

#478: - Re: Re:

Én pedig azt mondom, hogy ez legyen a legnagyobb helyesírási hibám. Ma sem vagy kevésbé "kultúrált".

Egyébként nem énnel, hanem és-sel nem kezdünk mondatot. A korcs zsidóért még számolunk.

Folytasd a sörözést és hagyd el a fórumot!


Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizánsok

#483
2012-12-06 11:28

Leszel te még címlapsztori a Blikkben.
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizánsok

#484 JOBBIKOS TROLLNAK!!!
2012-12-06 12:27


Másolva ez az oldal is, sőt, feltettük a GYF petícióba is.
Tájékoztatásul közlöm, hogy ügyvéd, magánnyomozó iroda megbízva a jobbikos fórumozó kilétének tisztázására, bár tudjuk ki ő.

Na ne mááá, hogy ennyit nem ér meg????? Nem tudjuk, mit szólna, hogyha viszontlátná a fotóit különböző helyeken kiplakátolva, de nem is érdekel bennünket különösebben, mert megérdemelné, alaposan megdolgozott érte.

Tönkretette a GYF fórumot és most itt is ezen munkálkodik. Azért mindent nem adunk oda egy erőszakos, jobbikos fórum-trollnak, aki ráadásul személyeskedő, becsületsértő szavakkal illet bennünket, de látjuk itt ezen fórumon, hogy másokat is.
Többek között ezért és még sok másért sem, köszönjük, de nem kérünk a jobbikból soha és kérjük a Tisztelt Bíróságot, hogy szíveskedjen intézkedni a mielőbbi betiltásukról.

Tisztelettel: több DK szimpatizáns
Válasz elküldése Szerkesztés Eltávolítás Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#485 Re: Re:
2012-12-06 12:40

#175: Vörös Dani - Re:


Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#486 Re: JOBBIKOS TROLLNAK!!!
2012-12-06 12:40

#484: DK szimpatizánsok - JOBBIKOS TROLLNAK!!!


Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#487 Re: Re: Re: Re:
2012-12-06 12:42

#482: Mara - Re: Re: Re:

Kivel akarsz számolni, te retkes KORCS ZSIDÓ HULLADÉK?:)))
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#488 Re:
2012-12-06 12:42

#483: DK szimpatizánsok -


Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
« Előző 1 2 3 ... 18 19 20 Következő »

*


4 + 2 =




Vesszen a Napiszar - Elég volt a napiszar oldalból!!! !Húzzuk le őket végre a wc-n!! Ja és aki azt gondolja,hogy a napiszar valami Jobbikos cucc lenne az téved ez valami...
Ne hagyjuk! / Don't Let it happen! - NE HAGYJUK! 2014 tavaszán Magyarországon nem csak országgyűlési választások lesznek. Lesz egy súlyos évforduló is. 2014 m...
GYES-t és gyermekágyisegély megemeléséért! - Tisztelt Államtitkár Úr! Az első gyermekem 1992-ben született a kicsi 2010-ben a Gyes pedig 25000 forint. Kér...
Követelem Jeszenszky Géza lemondatását - Jeszenszky Géza, életben tartja a náci ideológiát, és terjeszti is. A romákról azt tanítja - mint a lenti ci...