Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#14101 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-06 00:26

http://www.jobbikpecs.hu/kep/web/jobbik_fekvo_nagy.jpg...

#14100: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

 


Vendég

#14102 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-06 00:26

http://www.jobbikpecs.hu/kep/web/jobbik_fekvo_nagy.jpg...

#14101: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

 


Vendég

#14104 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-06 03:08

http://www.jobbikpecs.hu/kep/web/jobbik_fekvo_nagy.jpg...

#14102: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

 


Vendég

#14105 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-06 03:08

http://www.jobbikpecs.hu/kep/web/jobbik_fekvo_nagy.jpg...

#14104: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

 


Vendég

#14106 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-06 03:08

http://www.jobbikpecs.hu/kep/web/jobbik_fekvo_nagy.jpg...

#14105: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

 


Vendég

#14107 KIVONATOS MÁSOLAT A KÖVETELJÜK A JOBBIK BÍRÓSÁGI BETILTÁSÁT PETÍCIÓBÓL

2012-12-06 11:43


Bejelentkezés | Regisztrálj most!

Peticiok.com
Petíció indítása
Legnépszerűbb petíciók
Fórum
Lépjen kapcsolatba

Megosztás a Facebookon Gmail

Petíció aláírása
Aláírások (263)
Hozzászólások (202)
Statisztika
Kiemelt hely

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Ez a Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! petíció automatikusan generált vita topikja
« Előző 1 2 3 ... 18 19 20 Következő »
Le a jobbikkal

#476
2012-12-06 09:33

Ébredjünk fel végre, le a náci jobbikkal minél előbb!
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
Mara

#477 Re:
2012-12-06 09:46

#476: Le a jobbikkal -

Én felébredtem és elképedtem, mi ment itt az éjszaka. Volt a fórumgazdának elég dolga.

Az ilyen náci fórumozót örök életre ki kéne tiltani minden fórumról.

Üdvözlet
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#478 Re: Re:
2012-12-06 10:15

#477: Mara - Re:

Énnel nem kezdünk mondatot, korcs zsidó!
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#479
2012-12-06 10:25

Sokan eltalálták,valóban besöröztem egy kicsit,de nem voltam részeg,olyan szintre nem szoktam eljutni,mert időben abbahagyom. Nem esik nehezemre,ezért bocsánatot kérek Szerénkétől a sértő írásaim miatt.Hajnalban azért is töröltem,mert visszaolvasva rájöttem,hogy értelmetlen volt az egész személyeskedő pocskondiázás.Nem mentegetőzök,amiket írtam nem a személyes utálat,hanem az akkori indulat szülte.
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizáns
Vendég
#480 A jobbikos figyelmébe ajánlom!!!!!
2012-12-06 10:27

Tessék, kérem, itt van a jobbikos által írt bocsánatkérés másolata.
Üdv mindenkinek! Látom kiverte a biztosítékot mindenkinél a tegnap esti-hajnali veszekedés.
Sokan eltalálták,valóban besöröztem egy kicsit,de nem voltam részeg,olyan szintre nem szoktam eljutni,mert időben abbahagyom. Nem esik nehezemre,ezért bocsánatot kérek Szerénkétől a sértő írásaim miatt.Hajnalban azért is töröltem,mert visszaolvasva rájöttem,hogy értelmetlen volt az egész személyeskedő pocskondiázás.Nem mentegetőzök,amiket írtam nem a személyes utálat,hanem az akkori indulat szülte.

A becsületsértésről annyit,hogy az irányomban is megvalósult,ezért a jogi lépéseknek értelmét nem látom,mert én is megtehetném a feljelentést. Amennyiben a korábbi hozzászólásokat is beleértjük,az itt fórumozókat szinte kivétel nélkül feljelenthetném,mert a személyemet sértő jelzőket jócskán kaptam.....tessenek visszaolvasni.Ezek rám is vonatkoznak,mert én is írtam olyanokat,ami kimeríti a becsületsértés fogalmát.

Ha mégis a jogi utat választja Szerénke,állok elébe,megítélnek esetleg x összeget ide is-oda is,meg fizetünk valamennyi perköltséget. Mindenesetre ma lementem az utóbbi három hónap anyagát,amióta írtam ebbe a fórumba,de remélem nem lesz rá szükség.
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizáns

#481 Re: A jobbikos figyelmébe ajánlom!!!!!
2012-12-06 10:48

#480: DK szimpatizáns - A jobbikos figyelmébe ajánlom!!!!!
Nem-nem, ami választ te kaptál, az minden esetben csak válasz volt. De a birtokunkban lévő anyag szerint, amiket te írtál jobbikos, azt te is kezdeményezted, ami nyomdafestéket nem tűrő, személyes sértegetés volt. Egyetlen példát emelnék ki belőle: "büdös szakadt szétb@szott qurva". Ez a legfinomabb beírásod volt.
Miután ismeretes előttünk a híres munkáltatód, minden bizonnyal ott laksz azon a vidéken... Ne legyen kétséged afelől, hogy tudjuk, merre is van az a bizonyos hegyvidék...
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
Mara

#482 Re: Re: Re:
2012-12-06 11:13

#478: - Re: Re:

Én pedig azt mondom, hogy ez legyen a legnagyobb helyesírási hibám. Ma sem vagy kevésbé "kultúrált".

Egyébként nem énnel, hanem és-sel nem kezdünk mondatot. A korcs zsidóért még számolunk.

Folytasd a sörözést és hagyd el a fórumot!


Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizánsok

#483
2012-12-06 11:28

Leszel te még címlapsztori a Blikkben.
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
« Előző 1 2 3 ... 18 19 20 Következő »

*


4 + 2 =




A választói összefogást támogató nyilatkozat - A Magyar Szolidaritás Mozgalom, a bejegyzés alatt álló Milla, valamint a Haza és Haladás Egyesületek 2012. o...
Maradjon meg a Budapesti Vidámpark! - Mentsük meg Magyarország utolsó vidámparkját, ne hagyjuk hogy értelmetlenül bezárják és szállodát építsenek a helyére!...
Vesszen a Napiszar - Elég volt a napiszar oldalból!!! !Húzzuk le őket végre a wc-n!! Ja és aki azt gondolja,hogy a napiszar valami Jobbikos cucc lenne az téved ez valami...
Követelem Jeszenszky Géza lemondatását - Jeszenszky Géza, életben tartja a náci ideológiát, és terjeszti is. A romákról azt tanítja - mint a lenti ci...


Vendég

#14108 FOLYTATÁS AZ ELŐZŐ KIVONATOS MÁSOLATHOZ...

2012-12-06 12:45


Bejelentkezés | Regisztrálj most!

Peticiok.com
Petíció indítása
Legnépszerűbb petíciók
Fórum
Lépjen kapcsolatba

Megosztás a Facebookon Gmail

Petíció aláírása
Aláírások (277)
Hozzászólások (207)
Statisztika
Kiemelt hely

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Ez a Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! petíció automatikusan generált vita topikja
« Előző 1 2 3 ... 18 19 20 Következő »
Le a jobbikkal

#476
2012-12-06 09:33

Ébredjünk fel végre, le a náci jobbikkal minél előbb!
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
Mara

#477 Re:
2012-12-06 09:46

#476: Le a jobbikkal -

Én felébredtem és elképedtem, mi ment itt az éjszaka. Volt a fórumgazdának elég dolga.

Az ilyen náci fórumozót örök életre ki kéne tiltani minden fórumról.

Üdvözlet
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#478 Re: Re:
2012-12-06 10:15

#477: Mara - Re:

Énnel nem kezdünk mondatot, korcs zsidó!
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#479
2012-12-06 10:25

Sokan eltalálták,valóban besöröztem egy kicsit,de nem voltam részeg,olyan szintre nem szoktam eljutni,mert időben abbahagyom. Nem esik nehezemre,ezért bocsánatot kérek Szerénkétől a sértő írásaim miatt.Hajnalban azért is töröltem,mert visszaolvasva rájöttem,hogy értelmetlen volt az egész személyeskedő pocskondiázás.Nem mentegetőzök,amiket írtam nem a személyes utálat,hanem az akkori indulat szülte.
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizáns
Vendég
#480 A jobbikos figyelmébe ajánlom!!!!!
2012-12-06 10:27

Tessék, kérem, itt van a jobbikos által írt bocsánatkérés másolata.
Üdv mindenkinek! Látom kiverte a biztosítékot mindenkinél a tegnap esti-hajnali veszekedés.
Sokan eltalálták,valóban besöröztem egy kicsit,de nem voltam részeg,olyan szintre nem szoktam eljutni,mert időben abbahagyom. Nem esik nehezemre,ezért bocsánatot kérek Szerénkétől a sértő írásaim miatt.Hajnalban azért is töröltem,mert visszaolvasva rájöttem,hogy értelmetlen volt az egész személyeskedő pocskondiázás.Nem mentegetőzök,amiket írtam nem a személyes utálat,hanem az akkori indulat szülte.

A becsületsértésről annyit,hogy az irányomban is megvalósult,ezért a jogi lépéseknek értelmét nem látom,mert én is megtehetném a feljelentést. Amennyiben a korábbi hozzászólásokat is beleértjük,az itt fórumozókat szinte kivétel nélkül feljelenthetném,mert a személyemet sértő jelzőket jócskán kaptam.....tessenek visszaolvasni.Ezek rám is vonatkoznak,mert én is írtam olyanokat,ami kimeríti a becsületsértés fogalmát.

Ha mégis a jogi utat választja Szerénke,állok elébe,megítélnek esetleg x összeget ide is-oda is,meg fizetünk valamennyi perköltséget. Mindenesetre ma lementem az utóbbi három hónap anyagát,amióta írtam ebbe a fórumba,de remélem nem lesz rá szükség.
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizáns

#481 Re: A jobbikos figyelmébe ajánlom!!!!!
2012-12-06 10:48

#480: DK szimpatizáns - A jobbikos figyelmébe ajánlom!!!!!
Nem-nem, ami választ te kaptál, az minden esetben csak válasz volt. De a birtokunkban lévő anyag szerint, amiket te írtál jobbikos, azt te is kezdeményezted, ami nyomdafestéket nem tűrő, személyes sértegetés volt. Egyetlen példát emelnék ki belőle: "büdös szakadt szétb@szott qurva". Ez a legfinomabb beírásod volt.
Miután ismeretes előttünk a híres munkáltatód, minden bizonnyal ott laksz azon a vidéken... Ne legyen kétséged afelől, hogy tudjuk, merre is van az a bizonyos hegyvidék...
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
Mara

#482 Re: Re: Re:
2012-12-06 11:13

#478: - Re: Re:

Én pedig azt mondom, hogy ez legyen a legnagyobb helyesírási hibám. Ma sem vagy kevésbé "kultúrált".

Egyébként nem énnel, hanem és-sel nem kezdünk mondatot. A korcs zsidóért még számolunk.

Folytasd a sörözést és hagyd el a fórumot!


Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizánsok

#483
2012-12-06 11:28

Leszel te még címlapsztori a Blikkben.
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
DK szimpatizánsok

#484 JOBBIKOS TROLLNAK!!!
2012-12-06 12:27


Másolva ez az oldal is, sőt, feltettük a GYF petícióba is.
Tájékoztatásul közlöm, hogy ügyvéd, magánnyomozó iroda megbízva a jobbikos fórumozó kilétének tisztázására, bár tudjuk ki ő.

Na ne mááá, hogy ennyit nem ér meg????? Nem tudjuk, mit szólna, hogyha viszontlátná a fotóit különböző helyeken kiplakátolva, de nem is érdekel bennünket különösebben, mert megérdemelné, alaposan megdolgozott érte.

Tönkretette a GYF fórumot és most itt is ezen munkálkodik. Azért mindent nem adunk oda egy erőszakos, jobbikos fórum-trollnak, aki ráadásul személyeskedő, becsületsértő szavakkal illet bennünket, de látjuk itt ezen fórumon, hogy másokat is.
Többek között ezért és még sok másért sem, köszönjük, de nem kérünk a jobbikból soha és kérjük a Tisztelt Bíróságot, hogy szíveskedjen intézkedni a mielőbbi betiltásukról.

Tisztelettel: több DK szimpatizáns
Válasz elküldése Szerkesztés Eltávolítás Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#485 Re: Re:
2012-12-06 12:40

#175: Vörös Dani - Re:


Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#486 Re: JOBBIKOS TROLLNAK!!!
2012-12-06 12:40

#484: DK szimpatizánsok - JOBBIKOS TROLLNAK!!!


Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#487 Re: Re: Re: Re:
2012-12-06 12:42

#482: Mara - Re: Re: Re:

Kivel akarsz számolni, te retkes KORCS ZSIDÓ HULLADÉK?:)))
Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot

Vendég
#488 Re:
2012-12-06 12:42

#483: DK szimpatizánsok -


Válasz elküldése Megosztás a Facebookon Jelentse be nem megfelelő tartalmot
« Előző 1 2 3 ... 18 19 20 Következő »

*


4 + 2 =




Vesszen a Napiszar - Elég volt a napiszar oldalból!!! !Húzzuk le őket végre a wc-n!! Ja és aki azt gondolja,hogy a napiszar valami Jobbikos cucc lenne az téved ez valami...
Ne hagyjuk! / Don't Let it happen! - NE HAGYJUK! 2014 tavaszán Magyarországon nem csak országgyűlési választások lesznek. Lesz egy súlyos évforduló is. 2014 m...
GYES-t és gyermekágyisegély megemeléséért! - Tisztelt Államtitkár Úr! Az első gyermekem 1992-ben született a kicsi 2010-ben a Gyes pedig 25000 forint. Kér...
Követelem Jeszenszky Géza lemondatását - Jeszenszky Géza, életben tartja a náci ideológiát, és terjeszti is. A romákról azt tanítja - mint a lenti ci...
még demokratább MHGY

#14110 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!!

2012-12-06 21:57

Sziasztok!!  Ez megint szép akció volt, de ti tudjátok. Én tartom az álláspontomat mindenben, mert simán járható az út. Ezt pedig hallgassátok meg!!

http://www.youtube.com/watch?v=1ElAm2wvJO0

Jó éjszakát!!  (Édi a cicus.)

Együtt2014

#14111 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-12-07 00:01

szultán
Vendég

#14113

2012-12-07 11:32

Aláírtuk a petíciót, mert minden tiszteletünk Gyurcsány Ferencé, aki egy ízig-vérig demokrata. Lesz még Magyar Köztársaság!

szultán

#14114 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-12-07 11:34

#14112: Együtt2014 - Re: Re:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Egyetértünk: A demokrata nem fél és nem kelt félelmet senkiben!

Összefogással együtt 2014-ben sikerülni fog a kormányváltás.


Vendég

#14115 Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-12-07 13:37

szögedi

#14116 Süllyesztőbe a fidesz-jobbik együttest!!!!!

2012-12-07 14:11

szögedi

#14117 Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-12-07 14:14


Vendég

#14119 Re: Húzzatok el, mint a vadlibák!

2012-12-07 17:10

#14118: - Húzzatok el, mint a vadlibák! 

 lejárt lemez, unalmas és nem helytálló.

MHGYF

#14120 MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-12-07 17:54

GYURCSÁNY FERENC A JELEN KOR LEGNAGYOBB MAGYAR POLITIKUSA!!!!!!!!!! (V)

Hápi

#14121 Re: Re:

2012-12-07 18:36

#14119: - Ennyi telik tőlük, de azt hiszem, jobb, ha csak ezt a libatelepet rakják fel. Majd ha minden liba feje helíett egy fideszimádó kerül a képre, akkor lesz  itt az igazság.

Bajnai Hiteles, nem fogja a karaktergyilkos kicsinálni.

Szerénke

#14122 Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-12-07 18:39

#14120: MHGYF - MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ebben egyetértünk, de most a baloldali összefogáson van a hangsúly! Mindenáron le kell váltani Orbánt és a pancser kormányát. Nem beszélve a Jobbikról, amelynek a betiltása tárgyában indult egy petíció.

Tehát:  Együtt 2014!!!

Szerénke

#14123 Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-12-07 18:43

#14121: Hápi - Re: Re:

Föltehetnék már a nagybani piaci rothadó narancstömeget is, régesrég itt az ideje.

MHGYF!!!

L.

#14124 Re: Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-12-07 18:54

#14123: Szerénke - Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!! 

 Igazad van, Szerike!

A FITYISZ már régen nem emlegeti egykori kedvenc gyümölcsét. Kb. azóta, mióta kaptak egy választási vereség után egy tál narancsos buktát. De szép lenne egy újabb tállal!. Esküszöm, életemben nem sütöttem még buktát, de arra az alkalomra megtanulom!


Vendég

#14125 Libajnai és rablóbandája másfajta megoldást kínál a magyaroknak

2012-12-07 20:25

mint Kuncze Gábor, volt SZDSZ-es belügyminiszter (aki ciántablettát ajánlgatott a Klubrádióban).

 

http://3.bp.blogspot.com/--OHCy-eB2_0/UK4K-ubwi4I/AAAAAAAAARw/qdnehMMiQpU/s1600/...