Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post


Vendég

#411 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-12-11 07:39

#408: Gábor Oberle - Re: Re: Re: Re:

Ezek aztán tudományos oldalak...

Válaszok

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#417 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-12-11 08:52:24

#411: - Re: Re: Re: Re: Re:

Mért kéne tudományos oldalnak lennie? Én még egyetlen tudományos oldalt nem kaptam válasznak, ahol azt taglalnák, hogy lehetetlen vegyianyagokat juttatni a légkörbe repülőkkel és lehetetlen, hogy ez katonai akció lenne... Olyan tudományos bizonyítékot, oldalt sem kaptam válasznak, amely azt taglalná, lehetetlen, hogy ilyen kutatásokat bárki is végzett volna az Egyesült Államokban és olyat se, amiben tudományos magyarázatot kaptunk volna arra, hogy képtelenség kifejleszteni egy a NATO országokra kiterjesztett tervet, amelyben a már általunk említett 8 célt szeretnék elérni...
De mért kéne mindenre laboratóriumi vagy klinikai vizsgálat? Ha ráöntesz a kezedre sósavat, mindjárt fogod érezni, hogy a sav mar! Persze, közben ordíthatsz, hogy "Tudományos bizonyítékot kérek arra, hogy a sav mar!", attól független már megtapasztaltad, hogy mar és tudod, mi az a marás, mert megtanultad az életed során vagy az iskolában. TAPASZTALÁS ÉS ÉRZÉKELÉS! Hallottál már róluk?... Biztos, mert az új ételek ízét is tapasztalat útján ismered meg, nem a vegylaborban!...
A chemtrail rossz hatását ÉSZLELTÉK ÉS TAPASZTALTÁK az emberek, korábbi tudásuk és ismeretük alapján felismerték, hogy korábban nem találkoztak ilyennel és "furcsa" módon, akkor kezdődtek a különös csíkok az égen, az időjárás szélsőséges megváltozása, illetve betegségek megsokszorozódása, amikor különféle kutatóintézetek és katonai szervezetek ezekkel az anyagokkal kezdtek el kísérletezni!