Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post


Vendég

#2127

2014-02-03 22:38

Ha lát egy repülőt belülről, amelyben tartályok és csővezeték rendszer van, majd a képhez odaírják, hogy ez egy tűzoltórepülőgép, azt miért hiszi el egyből a szkeptikus??...

Válaszok


Vendég

#2129 Re:

2014-02-04 23:12:03

#2127: -

Mert mi csak ilyen bunkók vagyunk, hogy inkább hiszünk pl. a boeing.com-nak, mint a mindmeghalunk.blog.hu-nak, és mert logikusabb magyarázat, mint a méregszóró halálgép.

Vegas

#2132 Re:

2014-02-05 03:43:15

#2127: -

Ezzel az a baj, hogy a sok konteós lát egy ilyen képet erre azt hiszi, hogy az ÖSSZES gép így néz ki belülről. Persze ezek még a büdös életben nem repültek.
Feltettem egyszer egy kérdést a face-n, hogy ha ilyen egy gép belseje, akkor az utasok hol utaznak?
Azt mondták, hogy nincs is olyan sok utas, ami indokolna ennyi repülőgépet. Na persze. Ők már csak tudják...
Csak hogy megfordítsam a kérdésedet:

Ha lát egy repülőt belülről, amelyben tartályok és csővezeték rendszer van, majd a képhez odaírják, hogy ez egy permetezőgép, azt miért hiszi el egyből a konteós??...
Általában az is egy védekezési mód, hogydehát tele van vele a net! Elmondanám, hogy legalább ugyanannyi cáfolat is van a neten, mint konteó...
Bírom még azt is, amikor hiteles forrásnak jelölnek meg egy fényörvényes vagy HÍRMA-s cikket vagy egy "jutubos" videót. Annyi közük sincs az igazsághoz, mint nekem a buddhista valláshoz...

Vendég

#2138 Re:

2014-02-05 18:23:39

#2127: -

Miért van az, hogy akinek köze van a repüléshez, mint például a pilóták (én vagy bármelyik másik) az nem hisz benne? Mert felismeri a műszerek kivezetéseit, mert megtanulta a működési elvüket és a szerkezeti kialakításukat, mert értik, hogy miért olyanok és miért úgy működnek. Tudja, hogy mitől jön létre a kondenzcsík és milyen körülmények kedveznek a kialakulásának és milyen körülmények befolyásolják a feloszlásást. Tudják, hogy a repülőgép nem autó, nem rakhatod tele a farkát tartályokkal, mert végzetes súlypont eltolódást okoz és már a felszállásnál meghal vele a személyzet, gondolok itt arra a feltevésre, hogy elöl utasokat szállítanak alibiként, hátul pedig a tartályokat. Mivel ők is repülőgépeket vezetnek felismerik a segédberendezéseket és a földi kiszolgálóegységeket, szánalmas amikor egy apakocsit(elektromos starterautó a hajtóműindításhoz, bizonyos típusok igénylik) chemtrail feltöltő autónak néznek. Légy szíves erre írj egy cáfolatot, hogy a pilóták miért hülyék és ördögtől valók! Tudom, kollaborálnak a háttérhatalommal, de valami értelmesebbet légy szíves!