Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post


Vendég

#2226 Re:

2014-03-19 18:38

#2225: -

Felesleges gondolkodásra ösztönözni őket, mert minden olyan ötletet kiírtanak az agyukból ami szembe mehet az elméletükkel. Egyszerűen a rettegés és a "rájöttem valamire amit mások nem tudnak", "nem az én hibám, hogy ennyit keresek vagy beteg vagyok vagy bármi, mert a háttérhatalom tehet róla" dolgokra épül az életük, ha ezt kirántanák maguk alól akkor összeomlanának, rájönnének, hogy nem is különlegesek és az életüket valójában ők irányítják és a hibákért is ők a felelősek. Egyszerű önvédelmi mechanizmus ez az egész, semmi több...

Válaszok


Vendég

#2227 Re: Re:

2014-03-20 15:19:04

#2226: - Re:

A petíció és a fórum címe: "Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat"
Ehelyett több száz hozzászóláson keresztül rajzfilm- és történelmi figurák (olvastam korábban, hogy Adolf Hitler nevével is aláírt egy troll...) nevét használva, idióta internetes trollok hálózták be az egészet, majd megjelentek ti nagyokosok, kifejteni a pszichológiai alapokon nyugvó világszemléleteteket, mely a billentyűzet mellett, néhány doboz sör elfogyasztása után érlelődött meg...
Megkérdezem, szép, ízes "tájszólással": Miért nem takarodtok már el innen a bús picsába?