Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#2200 Re:

2015-04-11 19:14

#2199: -  

Én annyira nem köszönném meg nekik, hogy az én nevemben is nyilatkoztak, és a kormányt szidták. Majd az lesz a király, ha ennek hatására visszavonják a kártalanításról suóló törvény javsslatot. Én nem hatalmaztam fel senkit, hogy a nevemben ilyeneket mondjon.

Szerintem örüljünk, akárhonnan is lesz meg a pénzünk, ők majd meg lejátszák egymás között. A tüntetőknek meg azt javaslom, hogy ha  pereskedni akarnak, akkor ne vegyél fel a kártalanítási alapból az összeget, és pereljenek, de másokat ne zárjanak el ettől a lehetőségtől.

 

Válaszok


Vendég

#2201 Re: Re:

2015-04-11 19:22:25

#2200: - Re:  

 Én is azt gondolom, amit te. A tüntetéssel nem volt baj, de a szólamok egy részével igen!

Mi van, senkinek nem kell vissza a pénze? Én elfogadom, akárki is fizeti vissza. Vigyázni kellett volna a beszéddel...Felesleges túlzottan nekimenni a kormánynak, hogy aztán majd ne legyen a kártalamításból semmi...Egyensúlyozni kellett volna, finoman, be is szólni nekik, meg nem is.


Vendég

#2202 Re: Re:

2015-04-11 20:13:59

#2200: - Re:  

 Nem hatalmazta fel őket az igaz, de nem írt, hogy nem ért egyet a demonstrációval.Én a civileknek köszöntem meg és nem a pártoknak. Igen örülnünk kell  ha visszakapjuk a pénzünket, de a felelősökről se felejtkezzünk el.