Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#2281

2015-04-14 19:45

Tudod "Paraszt" én nem voltam sem deviza hiteles, sem postabank, sem reálbank, stb. károsult.

Már értem a gondolatmenetet. A mostani károsultak adót fizettek, devizaadóst mentettek, ezért végre nekik is jár valami. Értem.

Válaszok


Vendég

#2284 Re:

2015-04-14 19:57:21

#2281: -  

 Én kb. 20 milliót fizettem be eddig életem során az államnak, SZJA, ÁFA, vám és illeték fejében, sőt  még közlekedési bírságot is fizettem.. Ebből fizettek "alanyi jogon járó" segélyeket a segélyeseknek, akik soha egy fillért nem tettek be a közösbe, de onnan rendszersen kivesznek, és nagyon nagy a hangjuk, hogy ők mennyire el vannak nyomva ebebn az országban ahonnan csak kapnak!! Aztán fizettem bankkonszolidációt, többször is életem során, ami a bankoknak anno "alanyi jogon" járt, akkor ugye az nem volt gond, hogy a saját felelőtlen gazdálkodásukat, MNDEN adófizető állja helyettük, most bezzeg fáj, hogy egyszer nekik is fizetniük kell. Ráadásul az én károm 6 milló Ft alatti, amit a BEVA-nak alapból fizetnie kéne, mert bűncselekmény miatt nincsenek meg  a kötvények, mivel csak fiktív papírok vannak helyettük. Úgyhogy az összes jól fizetett bértollnok, akik most álszent módon az adófieztők pénzéért aggódik tehet egy szívességet! Egy szavukat sem hallottam, amikor az adófizetők fizettek a bankok felelőtlensége miatt!!!


Vendég

#2289 Re:

2015-04-14 20:28:06

#2281: -  

 Látod kiderül,hogy nem is vagy akkora Paraszt.