Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

ZS

#2424 2422

2015-04-26 10:01

Majd ha megkapjuk akkor kiderül hogy ki számolt jól.Aztán a megadott banknál ha felakarod venni vagy máshová áthelyezni akkor jön a banki költség amit lehet fizetni.Azt a Csányi mindjárt jól jár mi meg fizethetünk a pénzünk után. Az lenne a legjobb ha Kp-ba fel lehetne venni, de szerintem ez felejtős.Aztán még lehet hogy kamatadót is le fognak vonni.Pedig nekem isTBSZ számlán volt vezetve,jövőre járt volna le az öt év.Tehát valamelyik cikkben az volt hogy a Questorosok milyen jól fognak járni akárpótlásba,de valójában mindenki bukni fog meg a kötvények elszámolt névértékén is bukik a kötvényes. Csak már lennénk túl ezen a rémálmon.

Válaszok


Vendég

#2425 Re: 2422

2015-04-26 10:46:47

#2424: ZS - 2422 

  •  Bocsánat,de ez egy elég negatív hozzászólásod volt!                                                                                                                                                                                                         Ha a Quaestor nem csődőlt volna be és most is működne,akkor is lenne kezelési költség,ha felvennéd ott a kézpénzed! Így, ezt mindenképpen belekell kalkulálni most ,ebben a helyzetben is! A kamatadót pedig,miért ne vonnák le? Mindenhol levonják,minden bankban-pénzintézetekben a lekötött futamídő után.  Mi ebben a gond?

Én csak azok között nem szeretnék lenni akik 30 millió felett ragadtak be!

Sajnos,ők járhatnak rosszúl.

Hamarosan vége lesz ennek a rémálomnak ne aggódj!