Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#2555 levél

2015-05-07 04:53

Ha valaki volt beadni a papirt és nem adott be levelet mivel nem kapta meg engedték beadni?

a névértéket honnét lehet megtudni? Aki Már kapott levelet azon rajta van?

névérték=1db kötvényé? Az átlaga annak amennyiért vettem? Lefelé/felfelé kerekítve? mi van ha emiatt ők mást számolnak ki?

Válaszok

gondolkodj!

#2557 Re: levél

2015-05-07 06:00:05

#2555: - levél 

Mindent be lehet adni még az üres borítékot is! Ezzel igazolod , hogy Te beadtad . Címzett és a feladó kell rá a kormányablak csak a postás, a tartalmat nem ellenőrzik. Az már a te bajod, ha az előírt egyenlegközlő hiányzik, mert ez olyan taralmi előírás (lenne) ami nélkül nem kaphatsz kártérítést, illetve hiánypótlásra szólíthatnak fel ami csak kitolja a rendezést. Bár tegnap már az jelent meg, hogy ezrek nyújtották be (a szerintem hiányos) igényüket, mert eddig senkiről nem tudok –tegnap estig bezárólag - hogy kapott volna egyenlegközlőt.

A kötvények névértéke egyébként  mindig 10 ezer Ft.


Vendég

#2564 Re: levél

2015-05-07 10:42:48

#2555: - levél 

 Ha van a kötvény vásárlására vonatkozó adásvételi szerződésed, azon szerepel a névérték. Nekem az adásvételi szerződéseimben:

1.1 A pénzügyi eszköz

     - neve: . . .

     - típusa: . . .

     - névértéke: . . .


Vendég

#2567 Re: levél

2015-05-07 10:57:16

#2555: - levél 

 Az egyenlegközlőben a kötvény (QFD) össz névértéke szerepel  tehát    - db. x 10000 Ft-   és a vásárláskori érték pedig a    - db. x diszkont érték - ,