Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#3468

2015-08-12 09:28

A 30 millió fölöttiek úgyis mennek perre gondolom, - hacsak nem minimálisan több a bentragadt pénz mint 30 millió - hisz nekik reményük sincs egy esetleges pozitív AB-i döntés esetén a 30 millió fölötti részre. Aki 6 és 30 millió közt van, s perre menne - én szívesen mennék, csak nemigen tudom ki az akivel érdemes. Őszintén szólva Palotás a maga "kisezer" szerződésajánlatával nem nyerte el a tetszésem túlzottan. Így ha valaki megírná - főleg akinek van Facebookja, s ott esetleg össze tudja szedni az infót - mik a lehetőségek, milyen pertársaságok alakulnak, s kihez lehetne (lenne érdemes) csatlakozni, azt nagyon megköszönném. Sajnos úgy néz ki a végén marad a (hosszú) pereskedés, de annyiban azért nem hagynám a dolgot, családon belül 10-10 milló maradt a QKKA-ban, 20 millióért az ördöggel is lepaktálok ha kell...

Válaszok


Vendég

#3469 Re:

2015-08-12 12:02:33

#3468: -  

 a mai metro ujság 3. oldalán láttam az MTI jelentést, ami persze hamis. Valószínüleg mindenhol ez az igazságtól  nagyon távol álló cikk jelenik ma meg mindenhol. Ők a beva jogszabályról irnak és nem a Q-törvényről

vendég

#3474 Re:

2015-08-12 18:36:52

#3468: -  

 Kérlek csinálj facebook fiókot, nem tart semeddig sem, de ha gondolod csinálok én Neked, álnéven anoním...ne ezen múljon már...az ég szerelmére! mondd mit akarsz...beajánlak a csoportba is, csak tegyél már valamit magadért Te is és mások is...semmi személyes adat nem kell ok? értesz engem?