Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

vendég

#5601 Re: Re: Re: Re:

2016-01-25 09:26

#5600: - Re: Re: Re:  

 Akkor irány Brüsszel, vagy hagyod a p-ba hogy ez a szemét tolvaj kib-on V-d? nincs vesztenivalónk, nem mindegy, hogy hagyod simán lenyulni, vagy úgy veszni, hogy felvetted a kesztyűt és a pofájukat lejáratni, ahogy a bűnözők is teszik a körülményeik javításásért a börtönben, vagy egy szorgalmas dolgozó tisztességes embernek ennyi sem jár?Ennyi aljasságot, mikozben a közvagyont osszák, lopják, a rohadékok---Nem loptam, nem törtem be életemben, bíróságra sem jártam, még a szomszéddal sem vesztem össze, mennyit is érek akkor, hányni ezek miatt akarok csak és nem a saját gyávaságom, meghunyászkodásom, szaremberségem miatt! Igenis kitaposom a belüket, ha kell az utólsó fillérig és hálám a Kálmán Pikóna és a többieknek, akik tesznek is valamit azért, hogy tükörbe tudjak nézni!!!!

Szép napot!

Válaszok


Vendég

#5602 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-01-25 09:29:08

#5601: vendég - Re: Re: Re: Re:  

 Semmi gond, menj Brüsszelbe - mi sokan meg megkapjuk a pénzünk, és megyünk építeni magunknak máshol egy új életet. A kérésünk csak az, hogy a pattogásotokkal NE azt érjétek el, hogy a végén nekünk is perre keljen menni, majd 5 év múlva pofára esve leírhatjuk a most kifizetendő pénzt IS.

vendég

#5603 Re: Re: Re: Re: Re: AB beadványhoz hozzájárulás!!!!!!

2016-01-25 09:37:02

#5601: vendég - Re: Re: Re: Re:  

 Barnáné Hervert Adrienne számlájára utaljátok át egy, másfél héten belül, ha lehetséges. Mindenkire rábízzuk, hogy mennyit van módjában utalni.
CIB bank: 10700079-55183992-53400002" Ezt idéztem István leveléből. De már azóta eltelt néhány nap.