Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#5844

2016-04-01 16:08

Ez a kamatszámítás úgy hülyeség ahogy van. Jó lenne közzé tennék, hogy mi alapján számolták ki azt, amit.

2012. és 2013-ban vettem QFH kötvényt. 3 adás-vételben befizettem 4,27 M Ft-ot

2014. áprilisi fordulónapi állapot szerint (mert 2015-ben már nem fizettek hozamot) a követelésem 4,75 MFt

A hozamból két vétellel újabb kötvény lett: 2013. és 2014-ben, összesen 580.000.- Ft

Akkor hogy az picsába jött ki az Alapnak netto hozamként 1.506.934.- Ft

Nem értek egyet a végeredménnyel, mert ennyi hozam nem volt. Nem nettó hozam, hanem nettó hülyeség az egész.

Nem tudni hogyan számoltak. Nincs egyeztetési lehetőség! Egy lehetőség van: tudomásul venni a levelet.

A cinizmus csúcsa meg, hogy ha nem tetszik, akkkor a felszámolási eljárásban érvényesítsem a követelésem.

A fiktív kötvényekért pereljem a QÉrtékpapír Zrt-t, a valós kötvényekért meg a Hrurirát, de szaporán, mert március 10-től ketyeg a 40 nap.

1. A fiktívek után fizetett a BEVA. QÉPZrt kilőve. 2. Hurirának nincs egy fillérje sem. Na akkor most honnan lesz pénz?

 

Ezzel az elszámolással megint beszoppattak. Sokadszorra 2015. március 9 óta.

Köszönjük: Quaestor, FIDESZ, Országgyúlés, Alkotmánybíróság, BEVA, QKKA, PSFN, Kárrendezési Alap

 

 

Válaszok


Vendég

#5845 Re:

2016-04-01 16:47:32

#5844: -  

 Nálam is ez van. Érthetelen módon, több millióval nagyobb hozamot vontak le, mint amit én számoltam. Tényleg nincs mód az egyeztetésre? Nekem megvan minden szerződésem, de mire megyek ezekkel? Mit gondoltok, mit tehetünk?