Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#5957

2016-04-05 11:51

A 2012. ás 2013-ban vásárolt QFH kötvények utáni 7.99 M Ft követelésem hogyan tartalmazhat 3,68 M Ft hozamot?

Szándékosan rosszul számolnak, szándékosan rosszul alkalmazzák a törvényt a hozamok meghatározásánál.

 

Sok régi ügyfélnek, akiknek a Hrurira kötvények előtt más értékpapírjai voltak, járna még pénz,

de azért nullás a mostani levél mert irreálisan magas netto hozamot határoztak meg.

 

Ez meg csak úgy jön ki, hogy nem csak a kárrendezésben beadott kötvényeink hozamát, hanem a 2008. január 1.

és 2015. április 22. között az értékpapírszámlán minden jóváírást, az összes hozamot beleszámolták

 

Nem számolgattak ezek hozamokat egy percig sem. Megnézték a pénzforgalmat az értékpapírszámlán.

2008. január 1-től a befizetéseket (QFH kötvényásárlás) kivonták a követelés összegéből. 

Kárrendezás Alap, PSFN szerint ez a NETTO HOZAM. 

 

Anyátok!

 

11 adás-vételem van, két sorozatból vásárolt QFH kötvényekből. Részletes elszámolást fogok kérni

a 11 tételre külön külön, a vásárlás időpontjától 2015. április 22-ig kifizetett hozamokról. Ez lesz a netto hozam.

 

Esetemben pedig ez nem több, mint 1,12 millió Ft. Nem pedig 3,68 millió.

 

 

Válaszok


Vendég

#5958 Re:

2016-04-05 12:15:23

#5957: -  

 Igazad lehet! Én összeadtam a befizetéseimet, és még azzal sem stimmel a számításuk, vagyis még a befizetett összeget se kapom vissza.


Vendég

#5962 Re:

2016-04-05 12:45:02

#5957: -  

Én is ezt teszem, de kiváncsi vagyok, hogy adnak-e részletes elszámolást, mert azt eddig is megtehették volna. És aztán mi lesz? Nem életszerű, hogy ne gondoltak volna arra, hogy ebből méretes felháborodás lesz, főleg ilyen sok nullás kimutatással. Csak remélhetjük, hogy nem egy újabb játszma kezdetét látjuk.