Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#6041 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-09 12:26

#6031: - Re: Re: Re: Re:  

Nem ferdítek, és még kevésbé védem őket! Magam is érintett vagyok, de igyekszem dühtől nem elvakítottan, higgadtan értelmezni a helyzetet, még ha az a számomra is fájdalmas. Jó lenne a politikai vagdalkozást és propagandát abbahagyni, az értelmes párbeszédre koncentrálni, arra hogy adott feltételek között hogyan tudunk optimálisan kijönni a csávából. Ebbe beletartozik az is, hogy mindenki elmondja a saját véleményét, de az is, hogy azt más megcáfolja, vagy kritizálja. A politikai árokásásnak itt nincs helye, van elég más fórum erre a célra.  

A vita nem a Hruria által kibocsátott kötvényekről, nem a te QFH kötvényeidről és annak hozamairól szól, hanem arról, hogy ezen „vállalati kötvények” mellett a korábban forgalmazott ingatlankötvények hozamát jogosan, azaz a kárrendezési tv.-nek megfelelően vonták-e le a kárrendezés számításakor. Márpedig a tv. 1. § (1) alapján a Quaestor Pü.-i Tanácsadó ZRt. által kibocsátott, és a Quaestor Értékpapírkereskedelmi Nyrt által forgalmazott ingatlan kötvények a tv. értelmezése alapján ide tartoznak. Ha te ezt másként értelmezed, ha úgy látod, és meg vagy győződve arról, hogy a törvénybe nem fér bele az ingatlankötvények utáni hozam levonása, akkor keress egy ügyvédet és jogi úton támadd meg ezt a gyakorlatot.  

Válaszok


Vendég

#6044 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-09 12:58:30

#6041: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Politikától nem lehet elvonatkoztatni, és nehéz higgadtnak maradni.

Baromira nehéz több mint 3 millió veszteségetet elkönyvelni, hogy összességében 12-13 év hozam oda van.

Az is igaz, hogy elvesztünk részletekbe. Értelmezzük, hogy hogyan értelmezzünk.

A törvény meg úgy szar, ahogy van.

Egy hét dühöngés után tényleg ma értettem végre meg, hogy miért annyi az annyi.

Továbbra is tartom, hogy ez az ingatlankötvény hozam visszavonás rohadtul nem korrekt és dühít,

hogy nem marad más, belekényszerítenek, hogy jogi út, meg ügyvéd, meg felszámolási eljárás.

Mennyi idő? Mi lesz a vége?

És most azon kezdtem el gondolkodni, hogy mi a fontosabb 3 millió vagy a nyugalmam.