Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!

Quoted post

Pib

#251

2016-04-13 06:39

 Vasárnap kinézete jobb esetekben?!áhh nincs kedvem főzni menjünk el egy gyors kisütòs kajáért..ja nincs cipöm amiben járjak menjünk vásárolni majd ha már itt vagyunk miért nem eszünk egy étteremben.2. Menjünk túrázni,de az annyira fárasztó,hogy be kéne ugranunk egy kis ebédre vagy boltba,hogy ne,hogy éhen halljunk.Minden a kényelemről szól.mindig csak ahhoz van kedve az embernek ami neki jó nem törödik mással.mindennapi életben is sokszor bántunk meg embereket akkor itt mit törödjön mással..a lényeg,hogy vásárolni,kajálni,szórakozni tudjanak.szerintem tök mindegy ki mit dolgozik nem azon múlik ez.De igen a Kényelem a legfontosabb Gratula

Válaszok

MissPriss

#258 Re:

2016-04-13 06:46:59

#251: Pib -  

 :)   Kenyelem valoban fontos, en is meglehetosen lusta vagyok DE gondolkodni meg nem felejtettem el.  Jo lenne ha az alltalanos lakossag is vissza kapna tehetseget es elore gondolna meg mire van szuksege ahoz, hogy kirandulni, ebedelni tudjon.  Jo dolog okos emberek kozt elni.  A regi jo paraszt esz csodakra volt kepes - lassan mi mar semmire nem leszunk hanem varjuk, hogy valaki mindent elenk tegyen?