Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#6115 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-14 16:07

#6114: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Annyit lehet tenni, mint 2014-ben is lehetett volna. Nem szabad a Fideszre szavazni... mert ennek az ügynek a haszonélvezői, a pénzünk eltüntetéséhez aszisztálók nem az MSZP, LMP, Jobbik soraiban ülnek, hanem a Fidesz kellős közepén. Persze nincsenek illúzióim, így is nyerni fognak, mert megvesznek mindenkit két szem babbal, de ne higgyék, hogy elfelejtjük sem a kirablásunk, se a szélhámosságuk, amit ők kártalanításnak hívtak, no meg ezt a majd másfél év szivatást, amibe sokunk szó szerint belebetegedett - lelkileg én magam is. Az a tavalyi AB-os műsor nem hogy jogállamban, de egy banánköztársaságban is közröhej lett volna, persze itt Mo-on ezt is meglehet csináni - a nép - az az "áldott" buta tömeg - meg a szokásos módon viszonyult ahhoz, hogy éppen kisemmiznek minket... még örültek is, hogy nekünk szarabb legyen, mondom, mert ez egy ILYEN ország, ilyen embernek látszó lényekkel vagyunk körülvéve sajnos. Más országokban ennél kisebb problémák esetén is óriási tüntetések törnek ki, itt meg ha lenyúzzák a bőrünk is mosolyog a társadalom 90%-a, s kéri, hogy még kínozzák tovább, mert élvezi... szar egy nép vagyunk na, világ életemben bántam, hogy ebbe a szarkupacba születtem, de az elmúlt 6 évben ez meghatványozódott, az elmúlt egy évben meg akkor sem ejtenék két könnycseppet sem, ha eltünne Mo. a térképről véglegesen.

Válaszok


Vendég

#6117 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-14 16:31:05

#6115: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 szar egy nép vagyunk na, világ életemben bántam, hogy ebbe a szarkupacba születtem,

Hát téged anyád se szeret...!?


Vendég

#6119 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-14 16:53:32

#6115: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Sajnos  igazad van szinte mindenben. A fideszt soha! Az elso kormanyzasuk elso eveiben elastak magukat , mar akkor megmutattak igazi arcukat .