Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

SZERÉNKE

#5043 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-08 10:00

#5040: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

LÁTOM, ITT VAGY ?!   JA,  AZT CSAK ÁTKÖLTÖTTEM EGY KÖZMONDÁSBÓL.  REMÉLEM, HOGY E SZÉPSÉGES, BÉKÉS ŐSZI NAPHOZ HASONULNAK  A FÓRUM-LÁTOGATÓK IS.  A "KISHAVER" IS FÉLRETEHETNÉ VÉGRE A GYŰLÖLKÖDÉSÉT,   AKÁR SAJÁT MAGÁT IS, A JOBBOLDALI FÓRUMRA, AMIT JAVALLOTTAM NÉKIE.  MI SEM TOLAKODUNK ODA.   AZ Ő VISELKEDÉSE FELÉR MÁR SOK-SOK RENDBELI  BIRTOKHÁBORÍTÁSSAL,  AMIÉRT POLT PETYA,  AMILYEN AGILIS "GATYÁBAN" JÁR MANAPSÁG,  MÉG BE IS CSUKATHATJA, HA FELJELENTJÜK.  JOBB A BÉKESSÉG !!!

Válaszok

Lukrécia

#5044 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-08 10:18:05

#5043: SZERÉNKE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY... 

 Igen, itt vagyok. Az előbb írtam is egy hosszút, ma jobb kedvem van, mint az elmúlt napokban általában.

Ezt a majmot nem hiányolom, bár biztos hamarosan idedugja azt a retkest. Én változatlanul nm méltatom válaszra, mert attól tartok, hogy kihozza belőlem egyszer az állatot, pedig azt nem könnyű. Hogy én mennyire utálom az ilyen embertípust, nem is tudom elmondani. Volt nekem egy ilyen főnököm. Őrá mondta egy kolléga, hogy ez mekkora patkány, mire a másik, nem patkány, hernyó, a patkánynak van gerince. Milyen igaza volt. Azt hiszem, ezt pár héttel korábban már megírtam, de ismétlés a tudás anyja, vagy atyja?

L.