Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Lukrécia

#5044 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-08 10:18

#5043: SZERÉNKE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY... 

 Igen, itt vagyok. Az előbb írtam is egy hosszút, ma jobb kedvem van, mint az elmúlt napokban általában.

Ezt a majmot nem hiányolom, bár biztos hamarosan idedugja azt a retkest. Én változatlanul nm méltatom válaszra, mert attól tartok, hogy kihozza belőlem egyszer az állatot, pedig azt nem könnyű. Hogy én mennyire utálom az ilyen embertípust, nem is tudom elmondani. Volt nekem egy ilyen főnököm. Őrá mondta egy kolléga, hogy ez mekkora patkány, mire a másik, nem patkány, hernyó, a patkánynak van gerince. Milyen igaza volt. Azt hiszem, ezt pár héttel korábban már megírtam, de ismétlés a tudás anyja, vagy atyja?

L.

Válaszok

SZERÉNKE

#5045 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-08 10:43:17

#5044: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

IGAZAD VAN, ANNÁL IS INKÁBB, MERT A FIDESZ  EGYFOLYTÁBAN CSAK ISMÉTELT, ISMÉTELT, MINT  A PAPAGÁJ,  EL IS HITTÉK A ZEMBEREK, HASZNOS VOLT.  ANNYISZOR ORDÍTOZTÁK,  HOGY NEM CSODA.    A SZOCIK PEDIG ELMONDTÁK 1X2X,  OSZT JÓNAPOT,  ELLETT A VÉGE.   IGEN,  ITT JÓL LÁTHATÓ VOLT  AZ INTELLIGENCIA  ÉS AZ ÜVÖLTÖZŐ,  FÁBA SZORULT FÉREG  " ESETE...


Vendég

#5050 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-08 12:30:50

#5044: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

Én sem tudom elmondani, hogy mennyire utálom a büdöskomcsi féreg-fajtádat. Ha zongorázni tudnám, akkor Liszt Ferenc elbújhatna mellettem.