Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#5530 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-18 13:30

#5520: SZERÉNKE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor? HA NEM JÖN AZ IMF, BELEDÖGLÜNK !!!

Nagyon jó lenne, ha te minél előbb beledöglenél, büdöskomcsi féreg. Akár abba is, hogy nem jön az IMF.  De ha meg jön, akkor az IMF-diktátumok következményeibe.

Válaszok


Vendég

#5534 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-18 13:47:10

#5530: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor? 

 Kínlódjál csak, Te barom. Kínodban már nem is tudod, mivel vagdalkozzál. Egyre gyengébb vagy. Kérdezd meg főnöködtől a grazi klinika címét, rvosa telefonszámát és jelentkezzél be, bár fölösleges, nem tudnak Veled ott sem mit kezdeni. Örjöngjél csak, de a környezetedet kíméld, mert különben kényszerzubbonyban visznek el.

VIKTORKA-KAS

#5538 Re: Re:: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-18 14:09:40

#5530: - Re: Re:   ÉS ÍGY ZÁRUL LE EGY KORSZAK, AMELYRŐL EGY ÉV MÚLVA MÁR MINDENKINEK CSAK A SZEMÉTDOMB JUT AZ ESZÉBE.....

VÁLASZ A 216. OLDALON,  AZ  5399.  HOZZÁSZÓLÁSBAN:   KI AZ ÚR A SZEMÉTDOMB TETEJÉN ???          AZ PEDIG,  HOGY ÉN MIBE DÖGLÖK BELE - ÍGY 50 KÖRÜL-  OLY' MINDEGY,  MINT AHOGY EZEN KÍVÁNSÁGOD IS !!!    AKI VISZONT SZERETI AZ ORSZÁGÁT,  AZ ANNAK NÉPÉT IS !!!   - TUDOD, BARBÁR ???  - HONNAN IS TUDNÁD ???     SZERÉNKE