Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#5501 Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-17 22:21

#5499: - Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor? Egy előnye van ennek az egész mostani pénzügyi válságnak, hogy nem Gyurcsány lesittelése a fő cél

Gyurcsány lesittelése az IMF-es piócák győzelme miatt valóban lekerülhet a napirendről,te rendkívül undorító büdöskomcsi féreg.

Lukrécia

#5502

2011-11-17 22:22

Szerénke, megjött ez az aberrált barom. Olvasd el az 5500-t. Ez olyan, mint az ATV fórum SMS csíkján a HUGI fedőnevű idióta. Csak fújja a baromságait, ami a valós élettel köszönő viszonyban sincs. Nem baj, mindél nagyobb baromságot ír, annál nagyobbat koppan az a büdösbunkó barom.

Vendég

#5503 Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-17 22:24


Vendég

#5504 Re: Re: A magyar ún. baloldalról, vagyis a büdöskomcsi férgekről

2011-11-17 22:34

#5500: - Re: A magyar ún. baloldalról, vagyis a büdöskomcsi férgekről

Helló komcsi, jó hogy jössz, már kerestelek volna, de most nem a baloldal szolgál.

Voltaképpen hiányoztál, mert az embernek szüksége van arra, hogy valamivel kitörölje a seggét, vagy letörölje a szaros cipőjét.

Büdöskomcsi vagyok, kimélj meg a választól!


Vendég

#5505 Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-17 22:39

#5503: - Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

Igen, te undorító büdöskomcsi féreg, fáj.  Mivel IMF az ország és a nemzet ellensége, ezért én nagyon nem tudok örülni a győzelmüknek.  Na, csak örvendezzél,  hogy megmentik az IMF-es piócák Gyurcsányt a börtöntől.

SZERÉNKE

#5506 Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-17 22:48

#5501: - Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

HURRÁ, ZORBÁNNAK SIKERREL JÁRT  AZ IMF-ES PIÓCÁK ÁLTALI  VÉRNYOMÁSCSÖKKENTÉSE !!!  MOST KELLENE VALAMI HATHATÓS GYÓGYÍTÁSI MÓD AZ AGYÁRA,  AZT REMÉLJÜK MEGKAPJA MAJD A KÍNAIAKTŐL, TALÁN ???   KÍVÁNOK MIELŐBBI GYÓGYULÁST A 2/3-OS SOKK ÁLTALI  LEÉPÜLÉSÉBŐL  !!!


Vendég

#5507 Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

2011-11-17 22:49

"Sikerült tehát véghezvinnünk az elmúlt másfél évben, hogy csak a magunk érdekeit érvényesítsük, másokhoz ne kelljen alkalmazkodnunk. Így ma már új együttműködéseinket új alapokról építhetjük föl a saját érdekeink érvényesítésével. Fordulóponthoz érkeztünk. Mostantól a növekedés fokozására kell összpontosítani. És ehhez minden elérhető eszközt igénybe kell venni. A növekedéshez elsősorban a függetlenségünket kell megvédenünk. Azt, hogy Magyarországot a piacokról tudjuk finanszírozni. Ezt az eurózóna elhúzódó válsága megnehezítheti" - emeli ki a minisztérium.

Vendég

#5508 Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

2011-11-17 22:55

Nem tom...Én eztet nem értem. Akkor most mi adjuk a zsetont ennek a imf izének?

Komcsi segiccs!


Vendég

#5509 Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

2011-11-17 23:04

#5507: - Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

"Kommunikálják" a vereséget. Vagyis hazudnak.  Pont ahogy a büdöskomcsi férgek kommunikálták a giga IMF-hitelt 2008 októberében:

A Magyarországnak most felajánlott nemzetközi hitellehetőség egy védőpajzs, önmagában nem fogja növelni a meglévő kormányzati-állami hitelmennyiséget. Csak akkor használnak fel a kölcsönből, ha azzal például meglévő hiteleket válthatnak ki – mondta a miniszterelnök a Magyar Televíziónak adott szerda esti interjújában.

Címlap pár hónappal később:

2009. március 5.
Már lehívtuk a nemzetközi hitelcsomag harmadát

 

 


Vendég

#5510 Re: Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

2011-11-17 23:08

#5509: - Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

Eztet már értem. De akkor a Te főnöködet is lesitteljük.

SZERÉNKE

#5511 Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-17 23:08

#5505: - Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

ZORBÁN ZORÁN:  MERT MÉG FÁJ,  FÁJ, FÁJ...,   DE  JŐ A JÓ KIS IMF  ÉS  EZT VALÓBAN GYŐZELEMKÉNT KELL ELKÖNYVELNI, MÉG AKKOR IS,  HA ÓRIÁSI  PRESZTIZS VESZTESÉG  !!!  MAGYARÁN: SZÉGYEN.   HAD PIRULJON AZ ORCÁJUK,  A NAGYKÉPŰ,  KI, HA NEM ÉN VISELKEDÉSÜK MIATT,  MEGÉRDEMLIK.  TALÁN TANULSÁGUL SZOLGÁL NEKIK.    EGYÉBKÉNT PEDIG SAJNÁLOM ŐKET,  MERT ŐK IS A MI KUTYÁNK KÖLKEI   ÉS A HAZA MINDENEK ELŐTT.


Vendég

#5512 Re: Re: Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

2011-11-17 23:11

#5510: - Re: Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

Gondolom Orbánra utalsz. Nem a főnököm semmilyen értelemben, magáncégnél dolgozok.

De igen, fel is akasztanátok, ahogy Nagy Imrét. Talán még a kátránypapír és a szögesdrót is kijárna tőletek a holttestének.


Vendég

#5513 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-17 23:13

#5511: SZERÉNKE - Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor? DE  JŐ A JÓ KIS IMF  ÉS  EZT VALÓBAN GYŐZELEMKÉNT KELL ELKÖNYVELNI,

Jó, hogy így megerősíted azt a kijelentésemet, hogy az ország és a nemzet ellenségei vagytok, büdöskomcsi férgek.


Vendég

#5514 Re: Re: Re: Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

2011-11-17 23:45

#5512: - Re: Re: Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

Igen, Orbánra gondoltam, de nem akasztani, csak börtönözni.

Ami Nagy Imrét és társait illeti, nos ezzel nagyon vigyázz! Most olvasom sokadszor a per, elsősorban Dr. Szilágyi József-re vonatkozó részét. Ugyanakkor van szerencsém barátomként tisztelni dr Szilágyi hajdani barátját, aki ma már túl van a 90-en. Kommunista volt. Őszinte, becsületes, kitartó, bátor, hazaszerető, vakmerő és kemény, mint az acél.

Én soha nem voltam kommunista, de ezt az embert rendkívül magas  szinten tisztelem. Nem zavar a komcsizásod, de ezeket az embereket ne érintsd, mert megöllek!


Vendég

#5515 Re: Re: Re: Re: Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

2011-11-17 23:52

#5514: - Re: Re: Re: Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

1956-ban az oroszokat szolgáltátok ki, büdöskomcsi férgek, most meg az IMF-piócákat.  Nagy Imre is kommunista volt, de valamiért, valahogyan maradt benne magyar érzés. Föl is akasztották azok a kommunisták, akikben valószínűleg soha nem is volt.

Ja, az IMF-helytartótok (ki lesz az, tényleg Andor László?) a mai időkben tényleg nem akasztatná föl Orbánt, csak lecsukná (ahol aztán megromolhatna az egészségi állapota, annak rendje és módja szerint)


Vendég

#5516 Re: Re: A magyar ún. baloldalról, vagyis a büdöskomcsi férgekről

2011-11-18 00:02

#5500: - Re: A magyar ún. baloldalról, vagyis a büdöskomcsi férgekről A kínaiak tehát nem akasztanak tengelyt az IMF-körökkel, akiket a magyar ún. baloldal olyan lelkesen kiszolgál... az ország ellenében

A dolgot ez a grafikon foglalja jól össze.  Sárga,ill. piros jelöli a büdöskomcsi férgek által felvett IMF/EB-hitel visszafizetésének esedékességét.

 

http://www.portfolio.hu/img/upload/2011/11/bruttovissza111117.png...

SZERÉNKE

#5517 Re: Re : JA KÉREM, NEM ROULETT AZ ORSZÁGVEZETÉS...

2011-11-18 00:22

#5515: - Re: Re:  SZERINTEM MONDJON LE ORBÁN VIKTOR,  MINDENKINEK JOBB LESZ, NEKI IS VAN ÖT GYERMEKE, MEG NEKEM IS...

ZORBÁN VÉRNYOMÁSCSÖKKENTŐ  PIÓCÁIT  ÉPPEN Ő KÉSZÜL KISZOLGÁLNI,  ARCPIRÍTÓ MÓDON.   HA VALAKI 50 ÉVESEN MÉG AZT SEM TUDJA, HOGY SOHA NE MONDD, HOGY  S O H A ,  AZ MENJEN  FUTBALLISTÁNAK,  NE SZÉGYENÍTSE AZ ORSZÁGUNKAT  A VISSZAKOZÁSÁVAL.  A HELYÉBEN LEMONDANÉK, EGÉSZEN BIZTOSAN KÉPTELEN LENNÉK  A KUNCSORGÁSRA,  INKÁBB VISSZECSENGETNÉM A 16 %-OS ADÓT.  AZ IS PRESZTIZS VESZTESÉG, DE NEM ANNYIRA ÉGŐ. ÖRDÖGI KÖR  ÉS  MEGALÁZÁS LETT A KAPKODÁSUK  VÉGE.  MAGAM RÉSZÉRŐL:  SAJNÁLOM ÉS NEM ÖRÜLÖK, MERT NINCS MINEK.

SZERÉNKE

#5518 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-18 00:35

#5513: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor? "DE JŐ A JÓ KIS IMF..."

LÁTOD, TE VÁLADÉK,  OLYAN VAGY, MINT GAZDÁID, KIRAGADSZ FÉL MONDATOT...   SZÉGYELLD MAGAD !!!


Vendég

#5519 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-18 02:09

#5518: SZERÉNKE - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

Tessék a teljes gondolatmeneted, büdöskomcsi féreg:  "DE  JŐ A JÓ KIS IMF  ÉS  EZT VALÓBAN GYŐZELEMKÉNT KELL ELKÖNYVELNI, MÉG AKKOR IS,  HA ÓRIÁSI  PRESZTIZS VESZTESÉG  !!!"

Ez meg az én gondolatmenetem: Az IMF mögötti körök Magyarország félgyarmati sorban tartásában érdekeltek, tehát Magyarország ellenségei. Aki az ellenség győzelmének örvendezik, az maga  is ellenség.  Tehát te Magyarország ellensége vagy, undorító, mocskos büdöskomcsi féreg.

 

 

SZERÉNKE

#5520 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-18 03:08

#5519: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

TE, NYOMORONC !!!  HA NEM JÖN AZ IMF, BELEDÖGLÜNK !!!  312 FT AZ EUROÁRFOLYAM,  OLYAN  MAGAS TÖRLESZTŐRÉSZLETET KELL FIZETNÜNK, HOGY PERT FONTOLGATUNK ZORBÁN  ELLLEN.  MIÉRT HAGYTA ENNYI IDEIG CSÚCSON AZ EUROT ???  JA,  MERT ŐK MÁR KIFIZETTÉK A KEDVENC DEVIZAADÓSSÁGUKAT AZZAL A VÉGTÖRLESZTÉSSEL (260 FT), AMELY MIATT MÉG JOBBAN  BEDŐLT A FT ???  PEDIG KÖNNYŰ VOLT NEKIK TÖRLESZTENI A 16 %-OS ADÓKULCS HOZADÉKÁBÓL, TE UNDORÍTÓ, MOCSKOS, ROHADTNARACSOS, BÜDÖSLÁBÚ GÖRÉNY !!!  TI OLYAN SZINTEN VAGYTOK A MAGYAR NÉP ELLENSÉGEI,  AMI TÉLLEG MEGÉR EGY PÖRT,  DIRREKT KISZENVEDTETNI SOK SZÁZEZER CSALÁDOT, AMI ÚGYE SOK MILLIÓ MAGYAR EMBER, GYEREK,  CSAK, MERT NEM KÖLL A VÉDŐHÁLÓ IMF HITEL, MERT KI, HA NEM ÉN, - OSZT MÉGIS KÖLL...   MI EZ, HA NEM NÉPNYÚZÁS ???  EZ NAGYTÖMEG ELLEN ELKÖVETETT,  EMBERISÉG ELLENI BÜNTETT !!!  ENNYIT A TE FÉLGYARMATODRÓL, TE NÉPNYÚZÓ PÁRTOLÓ !!!


Vendég

#5521 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak?

2011-11-18 08:17

#5515: - Re: Re: Re: Re: Re: Szerinted van a pofájukon bőr? Szerinted hazudnak? 

 Te meg a Gyurcsányt akasztanád, te nagyon jellemes! Nem kettős mérce ez egy kicsikét? Egyszer (talán) eljön az az idő, amikor elismered, hogy Orbán-kígyót melengettél a kebleden. Ekkora kárt még ember nem okozott a hazájának, Magyarországnak, miközben ő magyarkodik a legtöbbet.

Lukrécia

#5522 Re: Re: Re : JA KÉREM, NEM ROULETT AZ ORSZÁGVEZETÉS...

2011-11-18 08:23

#5517: SZERÉNKE - Re: Re : JA KÉREM, NEM ROULETT AZ ORSZÁGVEZETÉS...  

 Szerénke!

Ettől az embertől ne várd azt, hogy lemondjon. Ő ezt nem teszi meg soha, annál sokkal  jobban imádja a hatalmat. Ő egy született diktátpr. Én még emlékszem a 2006-os választások első fordulós eredményeire, amikor már nagyon látszott az MSZP-s győzelem, azaz a FIDESZ vereség. Orbány nyüszített, szűkölt, mint ama parlamenti vitában, amikor földbe döngölte egy Gyurcsány nevű nagyformátumú politikus. Akkor azt mondta, hogy ő nem is kar miniszterelnök lenni, nem is akart talán soha az lenni, ő csak azt nem akarja, hogy a baloldal nyerjen. Ekkor vakarászták elő a fiók mélyéről ha jól emlékszem, Bod Péter Ákost is, aki a nevét adta a színjátékhoz, utána a bukott második forduló után el is tűnt a süllyesztőben, nem volt már rá szükség. Mi lett volna, ha nyernek? Nyilván az, hogy mégis Orbán lett volna a miniszterelnök, hisz ő olyan szavahihető ember.


Vendég

#5523 Jelen és jövő

2011-11-18 10:05

Az a helyzet, hogy ekkora hazai és nemzetközi BLAMÁZS esetén, ha hajszálnyi tisztesség lenne az ország VEZETŐIBEN, ma reggelre benyújtották volna a LEMONDÁSUKAT. Ehelyett folyik a süketelés. Minden főmufti fontosnak érzi, hogy "megnyilatkozzon" a témában,..... de még hallgatni is kínos. Az elmúlt időszakban sem volt okunk arra, hogy a hazafias büszkeségtől dagadjon a keblünk. De most? Egyszerűen szégyen azzal a ténnyel szembesülni, hogy a világ civilizált része azt hiszi: ilyenek a magyarok! Pedig én - legalább nyolcmilliónyi honfitársammal együtt - kijelenthetem, hogy ez nem igaz. Tisztességes, korrekt emberek vagyunk ......... csak a kétharmadként hatalomban ülőkkel szemben tehetetlenek.
Könyörgöm. Tegyük félre a köznevelési törvény vitáját! Halasszuk el az elfogadását! Ne akarjunk "nevelni" ilyen jellembeli fogyatékossággal! Legalább a jövő nemzedéket mentsük meg! A legjobb nevelési módszer ugyanis a példamutatás. Hát, példa az van a gyerekek előtt....remélem nem fogják követni!

Vendég

#5524 Katyvasz...

2011-11-18 10:33

"Orbánék laposkúszásban mennek vissza az IMF-hez, hogy elkerüljék az ország bedöntését. A kínaiak tehát nem akasztanak tengelyt az IMF-körökkel, akiket a magyar ún. baloldal olyan lelkesen kiszolgál.. az ország ellenében." írja a legkedvesebb "kormánypárti" emberünk.

Mi ez a katyvasz? Mi köze Orbán "laposkúszásának" Kína "tengelyakasztásához? Ha az ország ellenében működik az IMF, amelyiket "az ún.baloldal kiszolgál", akkor most miért akarunk visszatérni, mikor már "kipateroltuk", mindamellett, hogy tájékoztatni is elfelejtettük a visszatértünkről.
Továbbá: Mi az összefüggés a Gyurcsány F. elleni eljárás megindításának elmaradása, valamint az IMF-hez való visszabútorozás között? Ha vétett, akkor meg kell büntetni! /Bár szerintem, ha -bíróság előtt is megálló - vád alá lehetett volna helyezni, már régen folyna a per./ Egyre inkább beigazolódik, hogy nem véletlenül született ez a petíció!

Lehet itt építgetni az újabb kommunikációs stratégiát! Lehet ovációval nyugtázni, hogy még mindig sokan bedőlnek az újabb ámításnak. A tény azonban az, hogy sem DISZLEXIÁBAN, sem AMNÉZIÁBAN nem szenved az ország lakosságának legnagyobb része.
Hazámért

#5525 Re: Jelen és jövő

2011-11-18 10:35

#5523: - Jelen és jövő 

 Kedves VENDÉG 5523!

Szívemből beszéltél! jó lenne, ha a 2/3-ból sokan olvasnák soraidat. Akkor megtudnák, hogy az igaz magyar, szülessen határon innen, vagy túl, VELED egyformán gondolkodik. Véget kell vetni végre ennek a kezdődő diktatúrának, mielőtt az ország teljesen össze nem omlik.