Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Quoted post

ELMEBETEG DÁNIEL IMPI PÉTER szökésben lévő botrányceleb

#3266 Nem akarják meghallani, hogy Ön az b " Ördög ügyvédje

2021-09-07 17:39

Margit Novákné Száraz Bableves

Semmi gond... még nyugodtabban tudok dolgozni.

Válaszok

,

#3267 Re: Nem akarják meghallani, hogy Ön az b " Ördög ügyvédje

2021-09-07 17:44:31

#3266: ELMEBETEG DÁNIEL IMPI PÉTER szökésben lévő botrányceleb - Nem akarják meghallani, hogy Ön az b " Ördög ügyvédje 

 

Ismét megjelent ez a nárcisztikus majom…

Impótens dániel bilis petike mi a helyzet?

 

Sikerült felúsznod a pöce mélyéről mi?

 

Még mindig Izraelben próbálod előadni a nagy antiszemitizmust meg az üldözött zsidót vagy közben rájöttél, hogy a zsidók földjén nem olyan különleges dolog hogy te is zsidó vagy?

 

Gondolom elég lehangoló, hogy ott nem tudod előadni magad mi te pojáca?

 

Láttam közben csak visszajöttél a Kárpátokba mert itt ugye téged üldöznek meg ez egy diktatúra, élhetetlen ország – csak mivel itt meg tudsz élni abból, hogy zsidó vagy ez Izraelben már nem olyan egyszerű mi te bohóc?

 

Vagy ott is leöntöttél néhány szobrot festékkel te majom és keres a rendőrség?

 

Nnnna… szóval most akkor te vagy a Zördög ügyvédje?

 

Hagyjuk már ezt Saul fia te a saját segged se tudod kitörölni önállóan – ilyenekre te nem vagy képes te retardált…

 

csak legfeljebb szeretnél megint felkapaszkodni az öt perc hírnév vonatra, hogy bekerülj a hírekbe.

 

Nem is tudom miért foglalkozik egyáltalán veled a sajtó?

 

Agyad nincs, egy izgága vandál vagy akit előbb utóbb fingófára húznak egy kopott, dohos börtöncellában.

 

Szánalmas kis szarjankó vagy Dániel Petike kóser kiadásban – bár a magam részéről egyáltalán még ebben sem vagyok biztos,

 

szerintem semmi közöd a zsidókhoz ez is csak valami pszichopata kitaláció nálad, hogy figyeljenek rád.

 

Szerintem húzz vissza a csatornádba és jól zárd magadra a fedelet –

 

ott majomkodjál a többi, hozzád hasonló patkánynak

 

azok talán elhiszik a sok mesét amit kitalálsz magadról

meg a hőstetteidről te ostoba kretén.

 

 

,




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...