Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

L.

#11980 Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferencnek rengeteg irigye van...

2012-08-05 10:20

#11979: DK tag - Re: Re: Re: Gyurcsány Ferencnek rengeteg irigye van... 

 Nem tőleem kell félteni, az irígység pedig tényleg nagyon rossz tanácsadó. Én világ életemben örültem a másik ember sikerének, gyarapodásának, azt nem toleráltam, ha az én káromra tették. Sajnos volt benne részem elég, de azt lerendeztem az érintettel. Gyurcsány vagyonos emberként lett miniszterelnök, vagyonos emberként nem vette fel a miniszterelnöki fizetését, hanem jótékony célra fordította, vagyonos emberként barátságos mindenkivel és segít, akin csak tud, annak ellenére, hogy igen sokan megpróbálják kinyírni. Az sem tetszik az embereknek, hogy felveszi a kesztyűt és megvédi magát, ha védekezni kell.  Ha nem veszi fel a kesztyűt, természetesen az nem tetszik, de hát ez már a van sapka, nincs sapka esete.

Szóval én nagyon szeretem Ferit, nem véletlen áll olyan szálfa  egyenes derékkal mindenhol.

Mindhalálig Gyurcsány

Válaszok

MHGY (V)

#11981 Re: Re: Re: Re: Gyurcsány Ferencnek rengeteg irigye van...

2012-08-05 13:56:27

#11980: L. - Re: Re: Re: Gyurcsány Ferencnek rengeteg irigye van...

SZIA LUKRÉCIA!!!!!!!  HÉTVÉGÉN NEM AKARUNK ZAVARGÁSZNI TÉGED MEGINT, TÁN JOBB LENNE, HOGY TE JÖNNÉL ODA MIHOZZÁNK. PERSZE, HA IDŐD ENGEDI ÉS VAN KEDVED!!!!!! OTT IS LEHET A KERTBE SÜTNI-FŐZNI ÉS SÖRÖCSKÉZNI. MONDJUK HA PÉNTEKEN ODA JÖNNÉL ÉS OTT ALUDNÁL AZ TÖK FAIN LENNE. UTÁNA HAZA TUDNÁL ÉRNI A VENDÉGEIDHEZ. A FALUNAPRA PEDIG MI IS MEGYÜNK!!!!!!! EZT NEM HAGYNÁM KI SEMMI PÉNZÉRT, DE SZERINTEM SZERÉNKE SEM. TEGNAP A TENISZBEN SZERÉNA NYERT NEM A VÉNUSZ, AMI IRTÁL. VÉGÜL IS TESTVÉREK ÉS CSALÁDBAN MARAD.

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=IO0KSnnqUKY&feature=related