Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Sz.

#12341 Re: Re: Re: Vilmosnak!!!

2012-08-26 17:53

#12340: MHGY (V) - Re:

Nézd, Vilmos, én egy optimista természetű Gyurcsány-fan vagyok.

Gondolom, ismered az optimista és a pesszimista gyerek karácsonyi ajándékozásáról szóló viccet, miszerint a pesszimista gyerek sopánkodik, hogy a Jézuskától kapott villanyvonat elromlik, mert kisiklik, összetörik... - Te mit kaptál, kérdi a gyerek az optimista tesójától?  - Az kibontja a dobozt, meglátja benne a lósz@rt és rávágja, hogy lovacskát, csak nem találom...        Egyébként olyan sárkánnyal kell megelégedni, amilyent kapunk. Nekem nem is tetszik a 7 fejű, zöld színű sárkány, mert én az egyszerűbbeket szeretem, egy sárkány legyen 1 fejű és vörös.

Mily egyszerű az élet, ha nem bonyolítjuk:       http://www.youtube.com/watch?v=LOpGQYQmw5o

 

Válaszok

Lukrécia

#12342 Re: Re: Re: Re: Vilmosnak!!!

2012-08-26 19:05:10

#12341: Sz. - Re: Re: Re: Vilmosnak!!! 

 Szia, Szerike!

Nagyon igazat írtál Vilinek. mintha magam hallanám. 

Az előbb néztem a fórumot az ATV-n, nem mondom, hogy vidám lettem. Nem tudom, meddig bírja a nép a népnyúzást. Hallom, hogy fel fogják emelni a távolsági buszjegyek árát. Nem azért mondom, tavaly 450,- Ft-ért mentem Siófokra, a múlt héten 560,- Ft-ért. Kérdem a sofőrt, hogy ez meg mi? Mondja, hogy: " csókolom, régen tetszett Siófokra menni, ez már április óta ennyi. Birka nép vagyunk velem együtt, vagy már észre sem vesszük, mikor sarcolnak. Jaj, Szerike, de útálom ezeket! Ez borzalom, egyszerűen nem értem meg, hogy vannak még, akiknek ezt TETSZIK? Miből vannak azok, vagy szeméyles érintettségük van?