Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Sz.

#12885 Re: Re: Vili, aki nem Fili!

2012-09-26 15:46

#12884: MHGY (V) - Re: Vili, aki nem Fili!

Nevezlek mondjuk, Ál-Vilikének!

Én nem tagadom, hogy szeretek oboázni és tudok is, - de te: szeretöl-e fagyizni és az még hagyján, de tudol-e?  Mert ez egy fagylaltozással egybekötött koncert lesz és híján vagyunk egy 1000-es nyelvcsapással rendelkező tagnak. Tájékoztatlak továbbá, hogy mind Lukika, mind szerénységem, minden hangszeren otthon vagyunk! De te mit tudsz, a polírozáson kívül??? Nehogy ott derüljön ki, hogy semmi egyebet!!!

MHGYF!!!

Válaszok

L.

#12886 Re: Re: Re: Vili, aki nem Fili!

2012-09-26 16:11:25

#12885: Sz. - Re: Re: Vili, aki nem Fili!

Látom, Szerike megválaszoltad helyettem, én sem tudtam volna frappánsabban.  Ál-Vili-Fili nem tud semmit, mint rombolni,  előre borítékolom. Ezt azért ne provokációnak vegye!

Mindhalálig Feri!!!!!

MHGYF

#12887 Re: Re: Re: Vili, aki nem Fili!

2012-09-26 17:35:02

#12885: Sz. - Re: Re: Vili, aki nem Fili!

SZIA SZERIKE!!!!! MIÉRT NEVEZEL ÁLL-VILIKÉNEK????? MÁR NEM ÁLL VILIKE,MERT TEGNAP ELFÁRADT!!!!! A HÉTVÉGÉN MEGINT ÁLLNI FOG!!!!! TE MÁR A HÉTVÉGÉRE GONDOLTÁL?????? AZ JÓ HA TUDSZ OBOÁZNI,NEM LESZ GOND AZ ÉHSÉG-KONCERTEN!!!!!!! IGEN,SZERETEK FAGYIZNI!!!! KÜLÖNÖSEN VONALKÓDOT!!!!! 1000 NYELVCSAPÁST GYAKOROLTAM,DE NEM TUDJA MOST MEGSZÁMOLNI VILIKE!!!!! ALSZIK!!!! POLÍROZÁSON KÍVÜL TUDOK MÉG VOKÁLOZNI IS!!!! MÁR MONDTAM!!!!!! AKKOR LUKIKA TUD SZAXOFONOZNI IS?????? BESZÉLTÉL VELE?????? NEKEM NEM VÁLASZOLT!!!!!! V.

 

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!