A választói összefogást támogató nyilatkozat

Quoted post

Menekült!

#496 Az igazság embere!

2012-11-10 23:30

Magyar vagyok,magyar jogaim,szeretnék élni,a gyerekemmel,eggyenranguan,egyenjoguan!Törvénytisztelő Polgár vagyok,voltam.Az igazság ,a becsületre tanitottak,szüleim!Ne legyen,megkülönböztetés,szegény,gazdag ,között!Legyen,normális munkahely,aki dolgozni akar,az dolgozhasson,és nem pedig munkaerő kölcsönző áldozata,mint ahogy én is voltam.Állatkínzók,ember ölők,elnyerjék,méltó büntetésüket!Mint a halálbüntetést!Szolidaritás,tisztelet!Voltam a Békemeneten,mert ott volt a helyem!Végig hallgattam,a,jövő embereit,akik,szívhez ,lélekszóloan,beszéltek,és hiszem,és bízom,abban ,hogy végre ,lesz egy jobb Magyarország.És nem pedig mások,miatt mi fizetünk,kisemberek,akik,ott a Parlamentben,az elhappolt,pénzeket,jogtalanul vették,fel,és élnek!Éljenek már meg 47.000ft- ból?Mi és ki alapján hozták meg ezt a döntést?Meg család?Miről beszélnek?Én özvegy vagyok,a,14 éves fiammal,9-éve mióta férjem, meghalt,kitaszittotak lettünk!Megkülönböztetettek.Férjem ,üzemi balesetben halt meg nem kaptunk kár térittést,a vállalkozó mindenkit lefizetett,19.millió ft kaptunk volna fiammal,nem tudtam Perre vinni az ügyet,a vállalkozó szépen,mindenkit,lefizetett,oda a lakásunk mindenünk,albérletben lakunk,és erre megy el a pénzem,máról.hónapra élünk fiammal,Ő egyen,és neki legyen.meg mindene!Dolgozom,amíg lehet,betegen,ez van!De felnevelem!Nehéz,aki nincs az én helyemben nem tudja hogy élek,antidepresztáns,altatón,és nyugtatón.Egy tragikus halálesetet nem lehet feldolgozni.Van a lakáshitelünk,ot a lakásunk ahol ,és amiben nem tudunk lakni.Fenntartani,2022 be jár le a kölcsön.Amit akkor kaptuk meg mikor Meggyesi volt a Miniszter,a fiam,árva ellátásából fizetem,holott az a fiamé.Ez van!Ez élet?Szeretnék már normálisan élni,és nem rettegni!Ez a vágyam!Köszönöm.Üdvözlettel!

Válaszok

igazság

#503 Re: A Menekültnek!!!

2012-11-10 23:50:55

#496: Menekült!

Kedves Menekült! A legjobb tudomásom szerint, Orbán utolsó huzásaként vezette be az "adjunk 15 milliót" használt lakás vásárlásra is! Ez nagy hiba volt, egyrészt ezzel sem tudott választást nyerni, másrészt alaposan kitolt a következő kormánnyal, akire ráhagyta azt a terhet, hogy  rengetegen családon belül, fiktív módon adták-vették a lakást és az állam pedig fizette e csalók helyett a kamatot. 10telet a kivételnek, én mindössze egyetlen egyet tudok a környezetemből, a többi 15 ismerős lakásvásárlása kamu volt, másra költötték az állam által finanszírozott kölcsönt. Valljuk be, szép kis örökség volt Orbántól és jó hosszú távú is. Hiába, mindenáron választást akart nyerni, mindenre képes volt érte, még arra is, hogy csalásra csábítsa a "népét". Ez van, ő ilyen ember.