Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

egy álvidéki, aki vidéken lakott

#10401 Re: Re: Re: Hol az igazság? Ártatlannak!

2012-05-26 10:18

#10364: ártatlan - Re: Re: Hol az igazság?

ÓRIÁSI hozzászólás!  Milyen igazad van, aki lop, annak a neve egytől egyig tolvaj. Volt sejtésem, hogy ki e hsz. szerzője. Gratulálok, ügyes vagy. Náladnál különben egy tanár nem magyarázta volna el. Ezt már csak az nem érti meg, aki nem is akarja.

Éppen érkezett a DK-tól értesítés a témával kapcsolatban, majd olvassátok el! (Egyébként emiatt került most előtérbe a hsz-ed.)

Lépjetek be nyugodtan a DK-ba, kifizetem előre az éves tagdíjatokat, a miénket is előre rendeztem

Légy szíves, mondd a gyereknek, hogy vigyázzanak magukra és, hogy tettem a számlájára költőpénzt. Mindig ki van kapcsolva, vagy elvesztette megint a telefonját?

Mindenkit üdvözlök és legyetek bizakodóak, mi is azok vagyunk!

 

még demokratább MHGY

#10402 Re: Re: Re: Re: Hol az igazság?

2012-05-26 13:31

#10401: egy álvidéki, aki vidéken lakott - Re: Re: Re: Hol az igazság?

"A nácik nem kérték 437.000 zsidó deportálását. 50-100.000 egészséges kényszermunkást vártak és helyettük kaptak öregeket és gyerekeket ." És vajon ez kinek a felelőssége?? GYEREKEKET????? Ezt a kegyetlen piszkosságot követte el mindössze Horthy és van aki ezt dicsőiti??!!!

Ezen e llehet gondolkodni, hogy még egyszer kell e nekünk ilyen banda?? Vagy ezt inkább gondolkodás nélkül is el kell itélni és az elkövetőnek nem szobor járna, hanem kötél. Aki gyereket mészároltat le az minek nevezhető?? Ócskábbnak és alantasabbnak még a háborus bűnösnél is és soha ne legyen békessége halálában. Kínlódjon a pokolban, mert máshova nem kerülhetett.

Gondoljatok mindannyian a saját gyerekeitekre, mert ha már magunkkal nem is igen törődünk, de egy gyerek halálánál nem lehet kegyetlenebb érzés a földön. Mocskos náci csűrhe!!

Le velük mindörökre!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!

 

Demokrata MHGY
Vendég

#10403 Re: Re: Re: Re: Kedves Demokrata!!

2012-05-26 14:48

#10400: - Re: Re: Re: Kedves Demokrata!!  

 Na, idefigyelj, te nevenincs büdökomcsizó szarházi senki, akinek egyetlen öröme mások földbe döngölése: nehogy azt hidd, hogy az utolsó, alantas módszered miatt bárki is az oldaladra áll. A F@..od kiverése mellett leírt negatív gondolataid mindenkiben csak mélységes szánalmat keltenek benned. Te vagy a családod, szüleid szégyene, csak agyad nincs rá, hogy ezt felfogd. Írhatnám tovább a gondolataimat, de egy agyatlan fasisztával nincs miről levelezni. Küldheted a kedvenceid által elkészített statisztikákat, semmi értelme. LEvelezz magaddal, talán te is megsértődsz a saját hülyeségeden, bár ezt kétlem, ahhoz is gyenge vagy.

MHGY, MHGYF

#10404 Re: Re: Re: Kedves Demokrata!!

2012-05-26 16:03

#10403: Demokrata MHGY !!

Hogy lenne ez már nevenincs, van ennek több is, egy párat Te is felsoroltál belőlük.

Egyébként pedig nem tud megsértődni, mert fogalma sincs róla, hogyan kell.

Más: Megnézheted Fletó új képeit, Ő viszont megmutatta, hogyan kell viselkedni egy 80 feletti idős nénivel... Még azt sem foghatják rá, hogy a szavazatáért teszi, mert a néni koránál fogva az már kérdéses?  Egyszerűen Ő ilyen Ember! Imádni való!

Ezért is, meg azért is MHGYF!!!

M.H.GYF

#10405 Re: Re: Re: Re: Hol az igazság?

2012-05-26 17:01

#10401: egy álvidéki, aki vidéken lakott - Re: Re: Re: Hol az igazság?

Hol az igazság? Ott, hogy - hozzátok hasonlóan - mi is bizakodóak vagyunk!

Kiemelt figyelemmel olvassuk a DK-ról szóló híreket, a többiekhez képest. Nincs kedvem itt írogatni, mert belefáradtam abba a sok átkozódásba, amit kapok a semmiért.

A gyerekek holnap du. indulnak és 10 nap múlva jönnek haza. A telcsit elhagyta és most a régit használja, valami más számmal. Majd veszünk újat, ha hazajön, a küldeményedből. Az elveszett is 130 e. volt, nem túl régen.

Jövőre terveztem, hogy belépünk a DK-ba, de azért kösz.

Forró üdvözlet Nektek is! (Vagy inkább hűvös kellene, mi?)  Szia.

Vidéki

#10406 Re: Re: Re: Re: Re: Hol az igazság?

2012-05-26 19:14

#10405: M.H.GYF - Re: Re: Re: Re: Hol az igazság?  

 Büdöskomcsis eltűnt -épppen kirándul - vagy mást csinál - gyönyörrel tölti éppen el, hogy halomra sérteget embereket. Soha nagyobb öröme ne legyen. Talán éppen elgondolkodik, hogy hol rontotta el, hogy nem szeretik az emberek. Mert nem szeretik, az biztos. Nem értik meg. Miért nem értik meg, hiszen ő csak egy jót büdöskomcsizott, jól megséttett embereket ok nélkül, de hát ezért miért kell reklamálni, hiszen neki ehhez joga van, hiszen ő törvények feletti. Ő a tisztalelkű büdöskomcsizó sértegető, hazánk büszkesége.

tegnap voltam Budapesten. Direkt nem mondom, hogy a szülővárosomban, hiszen egyáltalán nem vagyok rá büszke, meg nem is tehetek róla, hogy ott születtem. Ezt kaptam, ez rajtam kívülálló okok miatt lett így. Egykor szerettem ott élni. Ma nem tudnék. Érettségi találkozóm volt, sokadik. Jó volt az osztálytársakkal, barátokkal találkozni, de még jobb volt hazajönni. Vagy szomorú arcot láttam a járműveken, vagy a gúnyos arcok mögött büdöskomcsizó kellemetlen képét véltem felfedezni. Egyik sem volt jó. Itt, vidéken, a falumban jó emberek élnek. Remélem, így is marad.


Vendég

#10407 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hol az igazság?

2012-05-27 15:37

#10406: Vidéki - Re: Re: Re: Re: Re: Hol az igazság?  

 Akkor maradj is ott és fogd be a pofád.


Vendég

#10408 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hol az igazság?

2012-05-27 17:35

#10407: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hol az igazság?  

 Kedves ember lehetsz, vagy vagy... Csak nem te vagy a ....?

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

#10409 Tőlem nekünk...

2012-05-27 22:35

M.H.GY.
Vendég

#10410 Re: Tőlem nekünk...

2012-05-28 04:25

#10409: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! - Tőlem nekünk... 

 Nagyon szép. köszi mindenki nevében!

Demokrata

#10411

2012-05-28 09:47

Gyurcsány Ferenc miniszterelnök urat akarom, akarjuk az ország élére!!!
1 éves évforduló

#10412 BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!

2012-05-28 10:00


Vendég

#10413 Re: BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!

2012-05-28 11:19

#10412: 1 éves évforduló - BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!  

 Köszönöm és ő is köszöni fentről. Szomorú nap a mai. Ma pontban 12 órakor lesz egy éve, hogy a beteg szíve megállt. A hiányát nem lehet pótolni.


Vendég

#10414 Re:

2012-05-28 12:41

#10411: Demokrata -

Ezzel MAXIMÁLISAN egyetértek.

M.H.GY.

#10415 Re: Re:

2012-05-28 16:33

#10414: - Re:  

 Én is, meg az uram is, meg a teljes baráti köröm.


Vendég

#10416 Re:

2012-05-28 16:33

#10411: Demokrata -

És mégis kit érdekel az, hogy pár százaléknyi rendkívül ocsmány büdöskomcsi féreg mit akar? :)

http://www.szazadveg.hu/images/upload/Dia2_23.JPG...


Vendég

#10417 Re: Re:

2012-05-28 16:34

#10416: - Re:  

 Kit érdekelsz te nagyon undorító kiherélt semmirekellő patkány?

MHGY (V)

#10418 Re: Re: BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!

2012-05-29 02:07

#10413: - Re: BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!

SZIA!!! EGYÜTT ÉRZEK VELED ÉS NAGYON SZÉP EMLÉKDALT TETTÉL FEL, AMI TÉNYLEG SZÍVBE MARKOLÓ AHOGY SZTANKAY SZAVAL AZ ÉNEKLÉS MELLETT.

A SZÜLEIMET VITTEM A VIDÉKI ROKONOKHOZ ÉS OTT IS MARADTAM VELÜK. AZON A VIDÉKEN IS IGEN ROSSZ A VÉLEMÉNY A ZORBÁNÉKRÓL. ROSSZABB MINT GONDOLTAM VOLNA, HÁLA ISTENNEK!!!!!

ANNAK VISZONT ÖTÜLÖK, HOGY GYURCSÁNY FERENC MEGINT KEZD NÉPSZERÜVÉ VÁLNI. CSIPIK A BURÁJÁT FELÉNK ÉS MÁR NEM TUDJÁK LEÓTVAROLNI HIÁBA IS PRÓBÁLNÁK. LASSAN BELÁTJA A TÖBBSÉG IS, HOGY ZORBÁN ÉS CSAPATA UGY ÁTDOBTA A SZEGÉNYEBB RÉTEGET, MINT AZT A BIZONYOS SZ@RT A PALÁNKON.

JÓ ÉJSZAKÁT!!! ÉN IS MEGYEK KIPIHENNI A PÜNKÖSDI ÜNNEPEKET. EZT AZ ÜNNEPET TALÁN FIGYELEMBE VEHETTE VOLNA A KOMCSIZÓS BARBÁR IS!!!!!!!

 

Demokrata

#10419 Re: Re: Re: BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!

2012-05-29 07:47

#10418: MHGY (V) - Re: Re: BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!  

 Egy barbár minden körülmények között barbár. Eddig bírta a hallgatást, nem kell róla tudomást venni, akkor idővel -talán - eltűnik.

Azért én szeretnék egyszer a szemébe nézni, mitől ilyen bátor inkognitóban? A való életben biztos a küszöb alatt közlekedik, senki szemébe nem mer nézni, vagy a "B" közép hátsó vonalában lengeti a képeslap nagyságú zászlócskáját, amit egy pillanat alatt el tud a zsebébe dugni, nehogy észrevegyék, hogy ő melyik táborba tartozik, nehogy baja legyen. Papíron, virtuálisan és egyéb megbújható helyen pedig előjön a patkánylyukból és okádik egyt. Olyan igazi tiszta magyar ember, amilyenből ma sajnos elég sok van.

még demokratább MHGY

#10420 Re: Re: Re: Re: BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!

2012-05-29 12:32

#10419: Demokrata - Re: Re: Re: BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!

Szióka!! Már elnézést, de miért foglalkozol vele örülj, hogy nincs itt??

Egyébként nálunk is összejött az egész család hála Istennek, végül is békésen teltek az ünnepek. A lányom és a menyem főztek mindenfélét, mi csak megettük, ittuk ami volt és még maradt nekem egész hétre a finomságokból. Megkaptam a gyerekektől a zsebpénzt, ami egy havi fizetésem. Elég szomorú!! De ők jól keresnek.

Csúszik a vidéki melóm, mert nem fejezték be a burkolást időre. Még az is lehetséges, hogy csak a jövő héten megyek le.  Majd jelzem. Sziasztok!!

 

Demokrata

#10421 Re: Re: Re: Re: Re: BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!

2012-05-29 13:45

#10420: még demokratább MHGY - Re: Re: Re: Re: BÚCSÚDAL... Sanyi emlékére!!!  

 Na, ne gondold, hogy lelkemre veszem egy ilyen görény egyetlen szavát is! Képzeld, ma csinálták meg a sírkövet. Mentem fel reggel a temetőbe, az orrom előtt futott át egy patkány az úton. Mondom neki: már ide is utánam jöttél? Tudod, kire gondoltam? Szerencsére eltűnt a bokrok között, én meg nem félek az ilyenektől, féljenek ők.


Vendég

#10422

2012-05-29 18:56

Ez egy előre kitervelt hadművelet.

Vendég

#10423 Re:

2012-05-29 21:13

#10422: -  

 Mi?

Mimi

#10424 Re: Re:

2012-05-29 21:25


Vendég

#10425 Re: Re: Re:

2012-05-29 21:41

#10424: Mimi - Re: Re:  

 Mimike, mi kéne?