Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #3450 Re:

2015-08-11 07:05

#3447: -  

Én is úgy gondolom, hogy át lettünk, és félő hogy nagyon át leszünk vágva. 8 millióból négy és felet kaptam eddig, a maradék 3,5 milliót is szeretném visszakapni. Próbálok bízni benne, hogy megkapjuk a beígért 30 millióig a teljes kártalanítást, de az alkotmánybírósági döntést illetően pesszimista vagyok.

Úgy őszintén: bennünket Questorosokat az idén és a korábban bedőlt brókercégek károsultjaihoz képest gyorsabban és nagyobb arányban kártalanítana, a bedőlésekor érvényes minden szabályozástól függetlenül ránk szabott új törvényt.

Tetszik nem tetszik, amiért alkotmánybíróságon megtámadták a törvényt, az szerintem sajnos állni fog. A Q törvényt az AB részben, vagy egészben vissza fogja dobni. Erre kell készülni, szeptember-októberre.

Addig is nincs más út, minthogy hallassuk a hangunkat, és rákényszerítsük a döntéshozókat, a kormányt, az országgyűlést, hogy tartsák be a saját maguk hozta törvényt, és függetlenül az AB döntéstől, fizessék ki, amit beígértek!

És nem szabad hagyni, hogy lassan feledésbe merüljön, hogy HOL VAN AZ ELLOPOTT 210 MILLIÁRD!!