Quaestor károsultak megmentéséért

Tomboy

/ #3455 Tüntetéssel kapcsolatban.

2015-08-11 10:36

Kedves Sorstársaim, Testvéreim!

 Mind ahányan jó emberek vagytok, mert nem loptátok, fiktív számláztátok, stb. nyugdíjas korotokra össze azt a pénzt, amiért harcolni kell. A következő tüntetésre néhány gondolatébresztő megjegyzésem:

A statisztika szerint 6 394 petíció aláíróból 1 189 budapesti, majd ezt követi a Debrecen, Szeged, Kecskemét. Nézzétek meg. Azt nem értem, hogy a 32 000 károsultból hol van a többi? Budapesten több ezer károsultnak kellene lennie. Ha én is pesti lakos lennék, biztosan elmennék valamennyi tüntetésre. Megköszönöm előre is, ha a pestiek többed magukkal részt vennének. Ne 40-50 fő legyen a tüntetéseken. Nem lesz elég súlya! Vidéken olyan kevés az aláíró károsult. Vidéken semmi értelme tüntetni. Pesten viszont sokkal nagyobb tömeggel és nagyon kemény beszédekkel lehet valamit elérni. Kedves  Pesti károsultak! Ezt a meccset nektek kell lejátszani, mert vidékről nagyon nehéz feljutni. A másik pedig, hogy több ezer pesti károsult van!

A kötvényeinket abban bízva, hogy 30 millióig kártalanítják, írásunkkal ellátva átruháztuk a QKKA alapnak. A csapból is az ígéreteik folytak. Mostmár jogilag nincsen meg a fiktív kötvényünk sem. Helyettünk az alap dolga lenne a követeléseink kifizetése. A készfizető klezesség vállalás nem véletlenül maradt ki. Semmi sincsen véletlenül. OV annyira sáros már ebben a buliban, hogy normális jogállamban régen nem lenne miniszter elnök. Túlzok, ha hazaárulónak nevezem, mint a többi politikust is?

A saját pénzüket és a köz pénzét is jó befektetésnek vélve betették a QUAESTOR-ba, ahol FOREX rövid határidejű és nagy tőkeáttéttel ügyletekkel próbálták fiaztatni. Legfőképpen a svájci frank és a jegybankjának a döntése okozta nekik a veszteséget. Még akkor is FOREX-eztek, amikor már régen le volt állítva az egész QUAESTOR csoport. Kecskeméten a saját fiam látta, hogy az ügyfélszolgálaton a belső monitorokon még akkor is próbálkoztak, amikor már a számunkra régen bezárult minden.

Kérdem, miért nem nyomoz az elvárható tempóban és eredménnyel az ügyészség? A számítógépeken a FOREX-el kapcsolatos műveleteket miért nem vették észre? A politikusok telefon beszélgetéseit már régóta le kellett volna hallgatni.

Ehhez persze független ügyészség kellene.

Mi lett a magyarokból? Bocsánat a kifejezésért, de magamat is beleértve olyan birkák vagyunk!

A Honvéd Egészség Pénztárt felhívtam, mert nem hittem el. 28 000 ember pénze elveszett. A DRB bankcsoport bedőlése miatt.

Milyen katonák azok, akik nem harcolnak a saját pénzükért? Egyáltalán nem hallani, hogy mi lesz velük. Építik a kerítést, nem érnek rá?

Én, mint naív adófizető nem értem, hogy miért nincsen lassan sehol sem biztonságban a pénzünk?

Az MNB és a PSZÁF csinál valamit a festmények vásárlásán kívül? Ugye ők 10 x annyit adóznak és keresnek!

Az MNB nem ad hitelt a QKKA alapnak, de már ha jól tudom 200 milliárdot eltékozolt az alapítványainak a közpénzből?

Helyén van ez így?

A kormánynak már nem írhatok levelet, mert ebben a demokráciában nemzetbiztonsági kockázati elem, ha valaki a véleményét kifejti. Nem tetszik nekik az igazság! Moderálják az E-mail leveleket.

Nehéz lesz megszabadulni tőlük!

Drága pestiek! Bennetek van minden reményünk! Nagyon megköszönöm komolyan!

Éva és István köszöm a kitartást. Ne adjátok alább!