Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #3467 Re:

2015-08-12 09:02

#3465: -  

 Látjátok? Jól látjátok!

Úgy b*sztak át bennünket mint sz*t a palánkon. Más fórumokon már örömködnek, hogy fizet a QKKA! Szó nincs róla! Az MNB szóvivő nyilatkozott: Már kártalanították a károsultak többségét "további kártalanításra a Quaestor alapból és az Alkotmánybíróság (Ab) döntése után kerülhet sor - tájékoztatta Fülöp Zsuzsanna, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) felügyeleti szóvivője az MTI-t. " MTI + szóvivő tökéletes párosítás! Legalább 6 portálon megjelent mint győzelmi jelentés. Tüntetni meg egyre kevesebben megyünk. Majd mások, akinek még több hiányzik...majd ők kikaparják a gesztenyét. Ez nem igaz. Nekik bizonyára máshol is van befektetésük az a pár millió meg nem hiányzik. De nekünk ez volt az egész életünk munkája az összes megtakarításuk! Nem szégyellem: FIDESZ szavazó voltam . Bíztam bennük. Bíztam abban, hogy olyan törvényt hoznak ami a tényleges kártalanítást eredményezi. Ma már látom a legfelsőbb utasításra olyan normaszöveg született ami eleve megakadályozza a kifizetést (Készfizető kezes). Ennek megváltoztatása kormánypárti kezdeményezésre nem várható, (pedig az ellenzék már csak kényszerből is mindenképp támogatná!) hiszen direkt szövegezték így - az ellenzéki kezdeményezést pedig csípőből elutasítják. Az AB negatív döntése pedig eleve kódolva van. 30 – 50 károsult meg ha tüntet is…. na és majd hazamennek mint már tudjuk korábbról. A média meg beállt a sorba. Még véletlenül sincs egy korrekt elemzés információ. Kritika nélkül átveszik egymás híreit. Hát itt tartunk. DE MEGÉRDEMELTÜK!