Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #5580 Re:

2016-01-17 21:15

#5574: Punktum -  

Na ide figyelj te nagyokos! A Quaestor károsultak nem akartak nyerészkedni, már többen leírták itt is és a médiban is, hogy: A Quaestor hozama nem volt kiemelkedően magas, sok helyen lehetett hasonló hozamokat elérni!!! Nem tanítani akarlak, de tudod mi a kötvények kockázata normális esetben?! Na tudod? Nem? Akkor elárulom, pld. az árfolyamkockázat az egyik legnagyobb veszély... És nem az hogy ellopnak 150 milliárnyi kötvényt. Ha nem lennél elvakítva, rájönnél kik ma az elvtársak. Tudod, akik folyamatosan milliárdos állami megbízásokat kapnak, persze tök véletlenül. Egyébként meg figyelmeztetni szeretnélek, nekem nem volt devizahitelem és mégse rinyáltam, amikor az adófizetők pénzéből enyhítették a terheiket. Sőt pld. szerencsére nem voltam érintett egyik árvízi katasztrófában sem, pedig tudod az államnak hány száz milliárdjába került a védekezés, meg az újjáépítés? Sőt hogy a pénzügyi szektornál maradjunk...Emlékszel, hogy az utóbbi néhány évben hány bank, Takarékszövetkezet ment csődbe s fizettek az adófizetők pénzéből kártérítést nékik? Arra kérlek, ne légy önző, s láss az orrodnál messzebb. Eszedbe juttatom, te is kerülhetsz bármikor önhibádon kivül olyan helyzetbe, mint most a Quaestor károsultak. És akkor tudnád meg igazán, milyen jó lenne a segítség.