Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #5890 Re: Re: Re: Re:

2016-04-03 18:27

#5880: Elkeseredett - Re: Re: Re:  

 Azért azt is számold bele, hogy senki sem fogja ingyen a pered végigvinni. Itt alaphangon kb 100e Ft-os beszállókról beszélünk - amit azonnal ki kell csengetni - a végén pedig 9-10% sikerdíjakról ami a visszakapott pénzből jön le. Nem tudom mekkora összegről van szó - de ha a 700e-t emlegeted, s a károd 30%-os (azért egy részletes kimutatást megtekintenék, hogy ilyen tételnél hogyan lesz valakinek 30% fölötti kára....) akkor ne felejtsd el ezeket a költségeket hozzávenni. No meg a végén még akár pofára esés is lehet, hisz bukott pernél NULLA lesz a hasznod, plusz meg a beugrót is bukod. Nem adok tanácsot neked, de ekkora összegnél én biztos nem szarakodnák perrel évekig... még akkor sem ha TUDOM mindenkinek a saját elvesztett pénze a legfontosabb, s a saját kára a legnagyobb, plusz mindenki tisztességesen kereste a pénzt munkával, takarékoskodással, de ha mindent beleszámolunk - mondom igy, a pontos kárérték ismerete nélkül - akkor nekem nem éppen a per fele rohanás jut eszembe az adott ügyről. Persze, ha a valós kár TÖBB millió, s valakinek van jópár éve a perre akkor lehet arra is hajtani. (zárójelben a perek sem hozamos hozamokról fognak szólni, sőt mint mondtam, Palotás maga is elismerte, hogy a 11% levonás IS jogszerű azaz a végén sem biztos, hogy a 30% veszteségnél kevesebbel fogsz - nyert per esetén - kijönni - főleg ha még az ügyvéd is levesz a 10% sikerdíjra)