Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

A GÓJÁS DÁNIEL IKERPÁR

/ #1081 Büszke vagyok rá, hogy én is ott voltam és láthatatlanul bár , de onlájn beteavonoztam .

2021-04-20 07:14

 

Szia Egon.

A BDI izraeli gazdasági információs vállalat a korábbi tapasztalatok alapján heti 1,1 milliárd sékelre, vagyis mintegy 220 millió euróra teszi a hadviselés költségét a civil anyagi veszteségek nélkül - írta a Haaretz című lap. Ez utóbbi meglepő területeken is jelentkezik a gazdaságban, nemcsak a rombolás utáni újjáépítés, a megsemmisült javak és a termeléskiesés területén. Az egyik ilyen, hogy 20 százalékkal csökkent a televíziók hirdetési bevétele, mert bár a háborús helyzet miatt a szokásosnál sokkal többen nézik a tévét, a hírekre koncentrálnak, nem a reklámokra, ezért több cég lemondta tervezett kampányát. Természetesen érezhető hatással van a helyzet az idegenforgalomra, a vendéglátásra és a szórakoztató iparra is, miközben fellendült az internet- és a mobilforgalom. Padlóra került az állandó rakétatámadásoknak kitett délvidék kiskereskedelme, ahol - mint a kereskedelmi kamara jelentette - a 25 600 üzlet és szolgáltató 80 százaléka kénytelen volt bezárni. A Gázai-övezet közelében 70 gyár leállt és 430 csak akadozva működik a támadások és a légiriadók miatt.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...