Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

évfolyamelső elmebeteg dániel O1G bilis IMPI péter izraeli sztárjogász , az ördög ügyvédje

/ #6257 Megemlítettem hogy 30 000 ember mást is szeretne látni a reggelijén, az ebédjén és a vacsoráján kívü

2022-03-24 20:59

Bevacsoráztam tegnap, mindent megettem Amit a hűtőben találtam, a számba betettem Joghurtot zabáltam dinnyével és hagymát lekvárral Pálpusztait málnával és palacsintával Lefolytottam krémtúróval, kapros majonézzel Ettem hozzá reszelt tormát és mustármagot mézzel Ráküldtem egy sárgadinnyét ecetes tormával Aztán jött a koviubi egy szelet tortával Miután így bezabáltam, kicsíptem magam Belőttem a sérót, bár nem sok hajam van Elmentem egy buliba és vadul mulattam Leittam a felső sort, az időt így mulattam Megszólalt a rock and roll és táncra perdültem Egy párduc testű szőke csajszi ugrál előttem Mondtam neki, olyan szép vagy mint kenderen a bibe Ilyen bókot még nem hallott még a párduc testű bige Gyere velem bébi, menjünk a félóra Nem kell nekem sok idő, elég fél óra Nem kérette magát, el is jött velem Úgy gondoltam a mellére Gyorsan ráverem Hanyatt feküdt szépen, én meg rángattam a brét Közeledett a pillanat, becéloztam a mellét De mielőtt elmentem éreztem hogy baj van Csaj testén ondó helyett egy jó nagy kupac szar van Jaj istenem mit tegyek mi lesz most velem A bifidusz essensis szétmarja a belem Jó hogy ezt a szégyent senki sem látta A csaj meg csak pislogott mint egy ikarusz féklámpa.

 

Üdvözlettel : az ördög ügyvédje

 

 




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...