Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

L.

/ #13263 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VÁRTÁK GYURCSÁNYT ELEKEN!

2012-10-24 23:24

#13261: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: VÁRTÁK GYURCSÁNYT ELEKEN! 

 Attól, hogy vastag betűkkel írsz, még nem hatottál meg. Mitől lettél hirtelen ennyire érzékeny? Ezen a fórumon már annyi, de annyi embernek okoztál fájdalmat szándékosan, annyi embernek okoztál sérülést a lelkében, az tuóbbi napokban is, hogy ez a félmondat, amit én viszonzásul  NEM NEKED, hanem a beszélgetőpartneremnek írtam, de te magadra vetted, enyhe válasz volt az utóbbi hónapok sérelmeiért.  Azt azért még elmondom, hogy most is magadat igazoltad, nem vagy tisztában a kimondott szavak súlyával, hol van arányban az én félmondatom azzal, hogy te vihogva emlegeted az én szeretteim elvesztését? Én például nem fogom neked soha azt mondani, hogy haljon meg bármelyik fiad, házastársad, apád-anyád, stb... Nem kívánom neked, hogy két év alatt veszítsd el azt a két embert, akiket legjobban szeretsz az életben, a gyermekedet, majd a férjedet, esetedben feleségedet.

Csak mellékesen kérdezem, lehet, hogy tudatlan vagyok, kik szokták mondani azt? Ha zsidózol, nem hiszem hogy szokták mondani, sok zsidó barátom van, egytől sem hallottam, a faluban viszont van pár cigány, tőlük  már hallottam, mikor kiabálta egyik, mikor lopáson kapták a boltban, hogy: a rák egye ki a vesédet... Én nem ilyen megközelítésben mondtam, miután cigány sem vagyok.

Amúgy pedig ismételten bebizonyítottad, hogy nem érdemled meg, hogy szóba álljon veled bárki is.