Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Somogyi

/ #13390 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BÖSZMAN!!! (Na, ezt a dumát lájkoltam.)

2012-10-30 16:24

#13388: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: BÖSZMAN!!! (Na, ezt a dumát lájkoltam.) 

 Még nem vertek agyon az általad humornak nevezett ocsmányságért? De jó, hát felveszem a kesztyűt egy gondolat erejéig: ha tehetném, halottak napján a te sírodra vinnék virágot, nem a családtagjaiméra. A legszebb koszorút csináltatnám neked, ezzel méltatva azt a sok kedvességet, amivel a fórumot az elmúlt évben elhalmoztad, bár senki nem hívott soha. Vannak igaz emberek, mint pl. Vili, akik a barátaim és vannak egyéb embertípusok. Ezen kívül vagy te, aki egyik kategóriába sem illesz bele. Te vagy az a két lábon járó élőlény, akinek a szíve helyén egy gumilabda mozog, azzal áramoltatja a vért, hogy meg ne dögöljél idő előtt, pedig nem kéne keményen pumpálnia. Vannak emberek, akik hasznos tagjai a társadalomnak, értéket termelnek és vagy te, aki mást sem csinálsz, mint keseríted a környezeted életét. Felesleges vagy, itt legalábbis mindenképpen. Felejthető vagy, pedig néha meginogtam, megpróbáltam a jó oldaladat megmagyarázni. Nem tudom, miért kerestem azt, ami nincs. Néha egy-egy kedvesebb mondattal megvezettél, de ez már elmúlt.

Béke poraidra.