Roma Rom Összefogás 2014 Egy cél, egy érdek

Quoted post

ÉN

#31

2013-06-25 16:00

Én

Támogatni kell az összefogást és ezt a Horváth Tibor összefogást is, mert amit tapasztalok, senkit nem látok tevékenykedni.Sokan ismerik a nevét a Tibornak, de valójában nem ismerjük személyesen, reméljük megismerhessük Győrben is és Pécs környékére is le látogat!. Aki támogatja a Roma Rom Összefogást az tegye is , mert nélküle nem lehet előre jutni s bíznak az emberek benne, nekünk már bizonyított és ezért is támogatjuk ...

Válaszok


Vendég

#41 Re:

2013-10-09 17:47:44

#31: ÉN -

Nem tudom ki vagy,de nem i érdekel.a horváth tibor, ki akarja venni a romákat az országos választásokból,és ezzel megakadályozza a váltást.tehát úgy a népét, mint a hazáját elárulja.és te ezt nevezed jó dolognak?ha nem érted a dolgot, akkor hallgass,és olvass.de ne szerencsétlenkedjél.Napjainkban, nincs helye egy roma párt nak,és nem szabad nemzetiségként sem regisztáltatni magát senkinek érted már,gügye barátom.akárki is vagy, de ritkán olvasni ekkora marhaságot,hogy hozzászólásában nem a fejével gondolkodik.


Vendég

#42 Re:

2013-10-09 18:06:26

#31: ÉN -

mi a fészkes fene van veletek,mindenki egyszerre meghülyült?ajnároztok egy politikai párt létrehozűására törekvő csoportot, amelyszeretné, ha a belépők nemzetiségiként regisztrálnák magukat.ez azt jelenti,hogy a választásokon egyetlen regisztáló roma sem vehetb részt.ÉRTITEK MÁR,TI ESZETLENEK.és ebben benne van,az orbán,és farkas további uralkodása is.hát ezt ajnározzátok,ti marhák inkább kérdezzetek,és tájékozódjatok.és én nem titkolom a nevem, mint ti!!!hát ne halljam,hogy még ilyen marhaságokat írtok,és lejártjátok magatokat.vegyétek tudomásul,hogy aki regisztráltatja magát a választásokra, az mind hazaáruló bitang hülye.Az önkormányzati választásokra már viszont kötelező lenne a regisztálás,hogy mint roma, a vezetőire szavazhasson.és ne a gádzsok döntsél el,hogy ki képviselje őket.no, hát ugye, hogy így mindjárt más a gyerek fekvése.

ez az írásom, minden hozzászólónak szól.olvassátok,és gondolkodjatok.a tibor, hazaárulásra készül.és viszi a romákat a gyűlölet felé, mert ha csak száz szavazat fog hiányozni a nyeréshez,és azt tibor vitte el, akkor a romákat sorra gyilkolják,ti hülyék hát főjjön a fejetek,hogy akkor ki is a hazafi,ki a jó roma?A DEMOKRATIKUS KOALÍCIÓ FELVÁLLALTA A ROMÁK HELYRETÉNEK A JOBBÍTÁSÁT, HÁT AKKOR KÖVESSÉTEK,ÉS LÉPJETEK BE ODA,HOG YSEGÍTSÉTEK A VÁLTÁST.DE A HÜLYESÉGAT FELEJTSÉTEK EL, ANNAK SEMMI ÉRTELME.HA ENMHISZTEK NEKEM, ÉRDEKLŐDJETEK, KÉRDEZZETEK MÁSOKAT, MAJD FOGODZZATOK MEG, MERT SEGGRE FOGTOK ESNI.